FM-150AKE-HC-SB Schilferijsmachine, Modulair
F128-C101
Read more
| Specification | Value |
| Artikelnummer | F073-C201 |
| Modelnaam | FM-1200ALKE-R452-SB |
| Type ijsmachine | Schilferijsmachine |
| Merk | Hoshizaki |
| Productconfiguratie | Separate bunke |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Land van oorsprong | UK |
| Titel | Schilferijsmachine, Modulair. Voor extern koelsysteem |
| Toebehoren inbegrepen | Installatiekit |
| Let op | Dit type ijsmachine wordt alleen op bestelling geproduceerd. Houd a.u.b. rekening met een langere levertijd. |
| Overeenkomende waterfilters | 4HC-H Triple, Vervangende cartridge |
| Breedte | 762 mm |
| Breedte (verpakt) | 873 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Diepte (verpakt) | 820 mm |
| Hoogte | 780 mm |
| Hoogte (verpakt) | 947 mm |
| Volume (verpakt) | 0.678 m³ |
| Elektrisch verbruik | 0.47 kW |
| Luchttemperatuur (maximum) | 40 °C |
| Omgevingstemperatuur (minimum) | 5 °C |
| Spanningsbereik | ±10% |
| Watervoorziening druk (maximaal) | 0.8MPa (8bar) |
| Watervoorzieningsdruk (minimum) | 0.05MPa (0.5bar) |
| Watervoorzieningstemperatuur (maximum) | 35 °C |
| Watertoevoer temperatuur (minimum) | 5 °C |
| Uitwendig | RVS AISI 441, Gegalvaniseerd staal (achterzijde) |
| Bruto gewicht | 108 kg |
| Netto gewicht | 98 kg |
| Voeding | 1/220 - 240V/50Hz |
| Koelsysteem | Op afstand geplaatste condensor |
| IJs type | Schilfer |
| IJsproductie | 1200 |
| Waterverbruik - Luchtgekoelde ijsmakers | 1.21 |
| Bijbehorende bin(nen) | B-210SB, B-340SB |
| Geschikt voor koudemiddel | R452A |
| Bijbehorende topkits | TK-18D voor B-340SB, TK-30 voor B-210SB (optioneel, niet verplicht), TK-48 voor B-340SB (optioneel, niet verplicht) |
| SKU | F073-C201 |
| Accessory name | Item number |
| 4HC-H Triple | 9320-53 |
| Vervangende cartridge | 9655-11 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for