FM-150AKE-HC-SB Schilferijsmachine, Modulair
F128-C101
Read more
Deze Hoshizaki FM-80KE-HCN is een nugget Ijsmachine met ingebouwde bunker en produceert tot 75 kg schilferijs per 24 uur.
Get quote View spec sheet| Specification | Value |
| Artikelnummer | F114-C106 |
| Modelnaam | FM-80KE-HCN |
| Type ijsmachine | Nugget Ijsmachine |
| Merk | Hoshizaki |
| Productconfiguratie | Ingebouwde bunker |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Land van oorsprong | UK |
| Titel | Nugget Ijsmachine met ingebouwde bunker |
| Toebehoren inbegrepen | Installatiekit, Schep |
| Overeenkomende waterfilters | 4HC-H Single, Vervangende cartridge |
| Breedte | 640 mm |
| Breedte (verpakt) | 746 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Diepte (verpakt) | 706 mm |
| Hoogte | 711 mm |
| Hoogte (verpakt) | 887 mm |
| Volume (verpakt) | 0.4672 m³ |
| Afmetingen van de poten | Voor poten voeg toe: 87-122 mm |
| Elektrisch verbruik | 0.27 kW |
| Energie verbruik | 0.27 kWh |
| Luchttemperatuur (maximum) | 40 °C |
| Omgevingstemperatuur (minimum) | 5 °C |
| Spanningsbereik | ±6% |
| Watervoorziening druk (maximaal) | 0.8MPa (8bar) |
| Watervoorzieningsdruk (minimum) | 0.05MPa (0.5bar) |
| Watervoorzieningstemperatuur (maximum) | 35 °C |
| Watertoevoer temperatuur (minimum) | 5 °C |
| Beveiliging van de elektrische circuitonderbreker | 6 A |
| Uitwendig | RVS AISI 441, Gegalvaniseerd staal (achterzijde) |
| Bruto gewicht | 75 kg |
| Netto gewicht | 65 kg |
| Warmteafvoer (AT 32°C, WT 21°C) | 0.45 kW |
| Voeding | 1/220 - 240V/50Hz |
| Opslagbunker capaciteit | 32 kg |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld |
| IJs type | Nugget |
| IJsproductie | 75 |
| Waterverbruik - Luchtgekoelde ijsmakers | 0.075 |
| CO2-equivalent | 0.189 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.063 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | F114-C106 |
| Accessory name | Item number |
| 4HC-H Single | 9320-51 |
| Vervangende cartridge | 9655-11 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for