FM-150AKE-HC-SB Schilferijsmachine, Modulair
F128-C101
Read more
Deze autonome ijsmachine maakt gebruik van het natuurlijke koelmiddel R290, die milieuvriendelijk en energie-efficiënt is. Hij produceert schilferijs, dat vaak wordt gebruikt voor de display van vis, verse producten en gebottelde dranken. In de medische sector wordt schilferijs ook gebruikt voor orgaantransport. Dankzij het unieke wormlagersysteem wordt het meest efficiënte ijsproductieproces toegepast, waardoor het waterverbruik gelijk is aan de ijsproductie. Het hoofdkenmerk van schilferijs van Hoshizaki is dat 'vriesbrand' bij de display van verse vis of andere producten wordt voorkomen.
Get quote View spec sheet| Specification | Value |
| Artikelnummer | F114 |
| Modelnaam | FM-80KE-HC |
| Type ijsmachine | Schilferijsmachine |
| Merk | Hoshizaki |
| Productconfiguratie | Ingebouwde bunker |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Land van oorsprong | UK |
| Titel | Schilferijsmachine met ingebouwde bunker |
| Toebehoren inbegrepen | Installatiekit, Schep |
| Overeenkomende waterfilters | 4HC-H Single, Vervangende cartridge |
| Breedte | 640 mm |
| Breedte (verpakt) | 746 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Diepte (verpakt) | 706 mm |
| Hoogte | 711 mm |
| Hoogte (verpakt) | 887 mm |
| Volume (verpakt) | 0.4672 m³ |
| Afmetingen van de poten | Voor poten voeg toe: 87-122 mm |
| Elektrisch verbruik | 0.27 kW |
| Luchttemperatuur (maximum) | 40 °C |
| Omgevingstemperatuur (minimum) | 5 °C |
| Spanningsbereik | ±6% |
| Watervoorziening druk (maximaal) | 0.8MPa (8bar) |
| Watervoorzieningsdruk (minimum) | 0.05MPa (0.5bar) |
| Watervoorzieningstemperatuur (maximum) | 35 °C |
| Watertoevoer temperatuur (minimum) | 5 °C |
| Beveiliging van de elektrische circuitonderbreker | 6 A |
| Uitwendig | RVS AISI 441, Gegalvaniseerd staal (achterzijde) |
| Bruto gewicht | 75 kg |
| Netto gewicht | 65 kg |
| Warmteafvoer (AT 32°C, WT 21°C) | 0.45 kW |
| Voeding | 1/220 - 240V/50Hz |
| Opslagbunker capaciteit | 26 kg |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld |
| IJs type | Schilfer |
| IJsproductie | 85 |
| Waterverbruik - Luchtgekoelde ijsmakers | 0.085 |
| CO2-equivalent | 0.189 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.063 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | F114 |
| Accessory name | Item number |
| 4HC-H Single | 9320-51 |
| Vervangende cartridge | 9655-11 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for