FM-150AKE-HC-SB Schilferijsmachine, Modulair
F128-C101
Read more
| Specification | Value |
| Artikelnummer | F140 |
| Modelnaam | FM-1200ALKE-CO2-SB |
| Type ijsmachine | Schilferijsmachine |
| Merk | Hoshizaki |
| Productconfiguratie | Separate bunke |
| Titel | Schilferijsmachine, Modulair |
| Breedte | 762 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 780 mm |
| Elektrisch verbruik | 0.47 kW |
| Energie verbruik | 0.47 kWh |
| Uitwendig | RVS |
| Bruto gewicht | 111 kg |
| Netto gewicht | 99 kg |
| Voeding | 1/220 - 240V/50Hz |
| Koelsysteem | Op afstand geplaatste condensor |
| IJs type | Schilfer |
| IJsproductie | 1200 |
| Waterverbruik - Luchtgekoelde ijsmakers | 1.21 |
| Bijbehorende bin(nen) | B-340SB |
| Type koudemiddel | Split CO2 |
| SKU | F140 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for