PREMIER KPS 42 SG (230V) Blåsekjøler/-fryser
875780563
Les mer
PREMIER KPS 42 SF er en Blåsekjøler/-fryser for eksternt kjølesystem.
KPS -serien er designet for å dekke alle forskrifter rundt den perfekt hygieniske overgangen fra matlaging til avkjøling av dine verdifulle råvarer.
Get quote View spec sheetMatsikkerhet
Matvarer håndteres i full overensstemmelse med HACCP -retningslinjene. HACCP -alarmer og et automatisk skifte til «lagringsmodus» er nyttige tillegg for å hjelpe deg med å sikre høyeste matsikkerhet til enhver tid.
Høy matkvalitet
Smak, tekstur, utseende samt vitaminer og næringsinnhold bevares. Bruk av IFR -funksjon beskytter også mot overflatefryseskader.
Allsidighet
Tilbyr forskjellige driftsmåter: IFR -drift, tid eller temperatur kontrollert chill syklus. Opptil 20 tilpassede sykluser kan lagres.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 875809959 |
| Modellnavn | PREMIER KPS 42 SF |
| Tilbehør | Ingen |
| Merke | Hoshizaki |
| Garanti periode | 3 år |
| Opprinnelsesland | Italia |
| Tittel | Blåsekjøler/-fryser for eksternt kjølesystem |
| Inkludert | Ingen |
| Utstyrt med | Trepunktsføler (3 målepunkter), avtakbart trådstativ for 1/1 GN og/eller EN 600 x 400 mm |
| Bredde | 801.5 mm |
| Bredde (pakket) | 874 mm |
| Bredde innvendig | 645 mm |
| Dybde | 852 mm |
| Dybde (pakket) | 990 mm |
| Dybde innvendig | 702 mm |
| Høyde | 1632 mm |
| Høyde inkludert ben (minimum) | 1737 mm |
| Høyde inkludert ben (maksimum) | 1782 mm |
| Høyde (pakket) | 2054 mm |
| Høyde innvendig | 780 mm |
| Volum (pakket) | 1.777 m³ |
| Avstand mellom bæreskinner, GN/EN | 530/600 |
| Maksimal dybde på GN-brett, GN/EN | 325/400 |
| Høyde fra bunn til nederste bæreskinne | 61 mm |
| Høyde fra top til øverste bæreskinne | 74.5 mm |
| Maksimalt antall plater | 10 |
| GN platestørrelse | 1/1 GN / 400 x 600 mm EN |
| Temperaturområde | -40/+45°C |
| Klimaklasse | 5 |
| Utvendig | Rustfritt stål AISI 304 |
| Innvendig | Rustfritt stål AISI 304 |
| Bruttovekt | 180 kg |
| Nettovekt | 155 kg |
| Isolasjonstype | Cyclopentane |
| Elektrisk tilkobling | 230V 1N 50-60Hz |
| Kjølesystem | For remote cooling system |
| Kjølekapasitet | 50 |
| Frysekapasitet | 25 |
| Kjølemiddeltype | R452A ready |
| SKU | 875809959 |
875780563
Les mer
875780560
Les mer
875780559
Les mer
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å