IM-65PE-E-Q Iskulemaskin med innebygget binge
M113-D312
Les mer
Denne modulære ismaskinen produserer flakis, som ofte brukes til utstilling av fisk, ferskmat og drikkevarer i flaske. I helsevesenet brukes flakis også til organtransport. Vannforbruket er likt isproduksjonen på grunn av den mest effektive islagingsprosessen med det unike skruesystemet. Den viktigste egenskapen til Hoshizakis flakis er at "fryseforbrenning" forhindres ved utstilling av fersk fisk eller ferskvarer. Denne modellen har en rustfri stålbunn og konfigureres med våre isbinger.
Get quote View spec sheet| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | E2AJ-C130 |
| Modellnavn | FM-481AWGE G60 |
| Product availability | -- Not available |
| Ismaskintype | Flakismaskin |
| Merke | Hoshizaki |
| Produktkonfigurasjon | Modular |
| Tittel | Flakismaskin, Modulær |
| Bredde | 560 mm |
| Dybde | 699 mm |
| Høyde | 780 mm |
| Strømforbruk | 1.275 kWh |
| Utvendig | Rustfritt stål |
| Bruttovekt | 118 kg |
| Nettovekt | 97 kg |
| Elektrisk tilkobling | 1/220 - 240V/60Hz |
| Kjølesystem | Vannkjølt |
| Isetype | Flak |
| Isproduksjon | 400 |
| Tilsvarende binge(r) | B-140SA, B-210SA, B-340SA |
| Kjølemiddeltype | R404A |
| SKU | E2AJ-C130 |
| Tilbehør | Varenummer |
| 4HC-H Dobbel | 9320-52 |
| 4HC-H Utskiftningspatron | 9655-11 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å