FM-150AKE-HC-SB Flakismaskin, Modulær
F128-C101
Les mer
Dette hoshizaki FM-60KE-HC er en flakismaskin med innebygd binge produserer opp til kg av høy kvalitet Flak per 24 timer.
Hoshizaki ismakere genererer kvalitet granulær is, som flake is. Den lette tekstur av granulær is har en rask kjøleeffekt, og skaper et miljø av ensartede temperaturer, uten å forårsake ubehagelig fryserom. Derfor er Hoshizaki Flake Ice svært populært og vurdert det ideelle materialet for å forberede og lagere attraktive matdisplayer. For flake is er ekstruderingshodet utstyrt med brede kanaler og multi-blad-kuttere.
Get quote View spec sheetBærekraftig
FM-60KE-HC bruker kjølemiddel R290. Dette naturlige kjølemiddelet er ikke bare klimavennlig, men øker også maskinen, når det gjelder ytelse og produksjonskapasitet.
Materiale
Utsiden er laget av rustfritt stål, og den lukkede vannkretsen gir maksimal beskyttelse mot enhver form for forurensning under hele isproduksjonsprosessen. Alle Hoshizaki-maskiner er enkle å bruke, rene og vedlikeholde.
Unik teknologi
FM-serien har et arbeidstidsbasert erstatningssystem, som kan overvåkes med en intuitiv kontrollskjerm for forebyggende vedlikehold. Hoshizaki var den første som introduserte en automatisert vannkretsylyklus, for å unngå skadelige mineralrester fra å tette det systemet og opprettholde toppsyritære forhold.
Smart design
Som alle Hoshizaki Ice Makers, er designet for å vare og leveres med Smart Design Extras. Flakeren bruker karbongrafittbøsninger i stedet for konvensjonelle kulelager, slik at maskinen kan fungere helt uten fett. Her forhindrer fraværet av bevegelige deler slitasje, mens de vannsmørte lagrene beskytter systemet mot ubehagelig forkalkning og bakteriell forurensning.
Passer perfekt
Med utvendige dimensjoner er W x D x h på mm, FM-60KE-HC kompakt og gjør en perfekt passform for små mellomrom.
Plug & Play.
Smart Plug-and-Play-designen garanterer en enkel og rask oppsett.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | F161 |
| Modellnavn | FM-60KE-HC |
| Tilbehør | 4HC-H vannfilteranlegg |
| Ismaskintype | Flakismaskin |
| Merke | Hoshizaki |
| Produktkonfigurasjon | Innebygd binge |
| Garanti periode | 2 år |
| Opprinnelsesland | Storbritannia |
| Tittel | Flakismaskin med innebygd binge |
| Inkludert | Monteringssett, Isspade |
| Vennligst observer | Denne typen ismaskin er spesialbestilling. Vær oppmerksom på lengre leveringstider. |
| Tilsvarende vannfiltre | 4HC-H Enkel, 4HC-H utskiftningspatron |
| Bredde | 498 mm |
| Bredde (pakket) | 595 mm |
| Dybde | 570 mm |
| Dybde (pakket) | 680 mm |
| Høyde | 697 mm |
| Høyde (pakket) | 873 mm |
| Volum (pakket) | 0.3532 m³ |
| Strømforbruk | 0.27 kWh |
| Omgivelsestemperatur (maksimalt) | 40 °C |
| Omgivelsestemperatur (minimum) | 5 °C |
| Spenningområde (Nominell spenning) | ±6% |
| Vannforsyningstrykk (maksimum) | 0.8MPa (8bar) |
| Vannforsyningstrykk (minimum) | 0.05MPa (0.5bar) |
| Vannforsyningstemperatur (maksimum) | 35 °C |
| Vannforsyningstemperatur (minimum) | 5 °C |
| Elektrisk kretsbryterbeskyttelse | 6 A |
| Utvendig | Rustfritt stål AISI 441, galvanisert stål (bak) |
| Bruttovekt | 58 kg |
| Nettovekt | 49 kg |
| Varmeavgivelse (OT 32°C, VT 21°C) | 0.45 kW |
| Elektrisk tilkobling | 1/220 - 240V/50Hz |
| Bingekapasitet | 18 kg |
| Volum, brutto | 0.353 l |
| Kjølesystem | Luftkjølt |
| Isetype | Flak |
| Isproduksjon | 65 |
| Vannforbruk - Luftkjølte ismaskiner | 0.065 |
| CO2-ekvivalent | 0.15 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddel | 0.05 kg |
| Kjølemiddeltype | R290 |
| SKU | F161 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å