FM-150AKE-HC-SB Flakismaskin, Modulær
F128-C101
Les mer
Denne modulære ismaskinen produserer nugget-is, som ofte brukes til å lage cocktailer og drinker på grunn av evnen til hurtig nedkjøling og begrenset fortynning av drinkene. Vannforbruket er likt isproduksjonen på grunn av den effektive islagingsprosessen med det unike skruesystemet. Denne modellen konfigureres med våre isbinger.
Get quote View spec sheet| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | E2AK-C108 |
| Modellnavn | FM-481ALGE-N-SB |
| Product availability | -- Not available |
| Ismaskintype | Nugget Ijsmachine |
| Merke | Hoshizaki |
| Produktkonfigurasjon | Modular |
| Tittel | Nugget-ismaskin, Modulær |
| Bredde | 560 mm |
| Dybde | 699 mm |
| Høyde | 780 mm |
| Strømforbruk | 0.475 kWh |
| Utvendig | Rustfritt stål |
| Bruttovekt | 96 kg |
| Nettovekt | 76 kg |
| Elektrisk tilkobling | 1/220 - 240V/50Hz |
| Kjølesystem | Luftkjølt |
| Isetype | Nugget |
| Isproduksjon | 500 |
| Kjølemiddeltype | R404A |
| SKU | E2AK-C108 |
| Tilbehør | Varenummer |
| 4HC-H Dobbel | 9320-52 |
| 4HC-H Utskiftningspatron | 9655-11 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å