FM-150AKE-HC-SB Flakismaskin, Modulær
F128-C101
Les mer
Denne modulære ismaskinen produserer nugget-is, som ofte brukes til å lage cocktailer og drinker på grunn av evnen til hurtig nedkjøling og begrenset fortynning av drinkene. Vannforbruket er likt isproduksjonen på grunn av den effektive islagingsprosessen med det unike skruesystemet. Denne modellen konfigureres med våre isbinger.
Get quote View spec sheet| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | F074-C107 |
| Modellnavn | FM-1800ALKE-N-SB |
| Product availability | -- Not available |
| Ismaskintype | Nugget Ijsmachine |
| Merke | Hoshizaki |
| Produktkonfigurasjon | Modular |
| Tittel | Nugget-ismaskin, Modulær |
| Vennligst observer | Denne typen ismaskin er spesialbestilling. Vær oppmerksom på lengre leveringstider. |
| Bredde | 1080 mm |
| Dybde | 700 mm |
| Høyde | 780 mm |
| Strømforbruk | 0.77 kWh |
| Utvendig | Rustfritt stål |
| Bruttovekt | 155 kg |
| Nettovekt | 140 kg |
| Elektrisk tilkobling | 1/220 - 240V/50Hz |
| Kjølesystem | Ekstern kondensator |
| Isetype | Flak |
| Isproduksjon | 1590 |
| Vannforbruk - Luftkjølte ismaskiner | 1.6 |
| CO2-ekvivalent | 118 kg |
| Kjølemiddeltype | R404A |
| SKU | F074-C107 |
| Tilbehør | Varenummer |
| 4HC-H Tredobbel | 9320-53 |
| 4HC-H Utskiftningspatron | 9655-11 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å