IM-65PE-E-Q Iskulemaskin med innebygget binge
M113-D312
Les mer
Denna Hoshizaki FM-1200ALKE-N är en Nugget-ismaskin, Modulær som producerar upp till 1060 kg Flak av hög kvalitet per 24 timmar.
Hoshizaki -isprodusenter genererer granulær is av høy kvalitet, for eksempel Flake -is. Den lette konsistensen av granulert is har en rask avkjølingseffekt, og skaper et miljø med jevne temperaturer uten å forårsake ubehagelig frysing av fryseren. Dette er grunnen til at Hoshizaki Flake -is er svært populær og regnes som det ideelle materialet for å lage og legge attraktive matdisplayer. For flakeis er ekstruderingshodet utstyrt med brede kanaler og flerbladskuttere.
Get quote View spec sheetFM-1200ALKE-N bruker kjølemiddel [R404A].
Materiale
Utsiden er laget av rustfritt stål og den lukkede vannkretsen gir maksimal beskyttelse mot enhver form for forurensning under hele isproduksjonsprosessen. Alle Hoshizaki -maskiner er enkle å bruke, rengjøre og vedlikeholde.
Unik teknologi
FM-serien har et arbeidsbasert erstatningssystem, som kan overvåkes med en intuitiv kontrollskjerm for forebyggende vedlikehold. Hoshizaki var den første som introduserte en automatisk skyllesyklus for vannkretser, for å unngå at skadelige mineralrester skulle tette det hydrauliske systemet og opprettholde topphygieniske forhold.
Smart design
Som alle Hoshizaki Ice -produsenter er FM-1200ALKE-N designet for å vare og leveres med smarte designutstyr. Flaker bruker karbongrafitforinger i stedet for konvensjonelle kulelagre, slik at maskinen kan fungere helt uten fett. Her forhindrer fravær av bevegelige deler slitasje, mens de vannsmurrede lagrene beskytter systemet mot ubehagelig forkalkning og bakteriell forurensning.
Plug & Play
Det smarte plug-and-play-designet garanterer et enkelt og raskt oppsett.
Fleksibilitet
Trenger du å øke produksjonskapasiteten din? De variable oppsettene med modulære binger og baser lar brukeren blande og matche avhengig av individuelle krav og betingelser. Dimensjonene til FM-1200ALKE-N er 762 x 700 x 780 mm.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | F073-C106 |
| Modellnavn | FM-1200ALKE-N |
| Product availability | -- Not available |
| Ismaskintype | Nugget Ijsmachine |
| Merke | Hoshizaki |
| Produktkonfigurasjon | Modular |
| Tittel | Nugget-ismaskin, Modulær |
| Bredde | 762 mm |
| Dybde | 700 mm |
| Høyde | 780 mm |
| Strømforbruk | 0.515 kWh |
| Utvendig | Rustfritt stål |
| Bruttovekt | 108 kg |
| Nettovekt | 98 kg |
| Elektrisk tilkobling | 1/220 - 240V/50Hz |
| Kjølesystem | Ekstern kondensator |
| Isetype | Flak |
| Isproduksjon | 1060 |
| Tilsvarende binge(r) | B-210SA, B-340SA |
| CO2-ekvivalent | 118 kg |
| Kjølemiddeltype | R404A |
| SKU | F073-C106 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å