ADVANCE ACF-225DG-LLRR-RRC-L2 Frysebenk med 4 fag
899040842
Les mer
Hoshizaki ACR-225DG-LLRR-RRS-L1 er en med et innvendig nettovolum på 343 l.
Kjølbenken oppfyller de strenge kravene i profesjonelle kjøkken og bidrar til å optimalisere arbeidsrytmen med sitt gjennomtenkte design og robuste konstruksjon.
Get quote View spec sheetEffektiv kjøling
Klimaklasse 5 og et effektivt luftsirkulasjonssystem med ventilert kjøling opprettholder den optimale temperaturen, selv i kjøkken med høy luftfuktighet og omgivelsestemperaturer på opptil +40 °C. Automatisk avriming og gjenfordamping av tinevann bidrar også til å sikre at maten forblir fersk.
Hygieniske overflater
Både innvendige og utvendige flater er laget av nikkelfritt rustfritt stål (AISI 430), noe som sikrer et robust, fødevaresikkert miljø som er enkelt å rengjøre og vedlikeholde.
Brukervennlig design
Vendbare dører, bæreskinner med anti-vipp, ergonomiske håndtak i full bredde og avtakbare magnetiske dørpakninger med trippel isolasjon bidrar til en god arbeidsrytme i kjøkkenet.
Vedlikehold og service
Rengjøringsfri, uttrekkbar kondensator reduserer vedlikeholdskostnader, gjør service enklere og sikrer stabil ytelse.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 889040844 |
| Modellnavn | ADVANCE ACR-225DG-LLRR-RRS-L1 |
| Tilbehør | Set of legs for 835-900 mm Counter-top (L2) Set of 4 Castors for 850 mm Counter-top (C1) Set of 4 Castors for 900 mm Counter-top (C2) Castor Extension Kit (extends height of castors by 50mm) Flat worktop Drawer section with 2 x 1/2 drawers Drawer section with 3 x 1/3 drawers * Shelf support - Left Shelf support - Right Stainless shelf Grey shelf * 3 drawer section is not available next to the compressor housing |
| Merke | Hoshizaki |
| Garanti periode | 5 år |
| Opprinnelsesland | Tyrkia |
| Tittel | 4-Section Refrigerated Counter |
| Inkludert | 2 grey shelves per section |
| Utstyrt med | Flat worktop with 100 mm splashback, 4 door sections each with 2 grey shelves |
| Bredde | 2246 mm |
| Bredde (pakket) | 2295 mm |
| Dybde | 700 mm |
| Dybde (pakket) | 760 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Høyde (pakket) | 1130 mm |
| Volum (pakket) | 1.97 m³ |
| Strømforbruk | 921 kWh/year |
| Energieffektivitetsklasse | B |
| Standard for energieffektivitetsklassen | ISO 22041: 2019 |
| Energieffektivitetindeks (EEI) | 34.53 EEI |
| Antall hyller | 8 |
| Antall hyller per seksjon | 2 |
| Hyllestørrelse | 1/1 GN dyp |
| Temperaturområde | -2/+8°C |
| Klimaklasse | 5 |
| Tilkoblingseffekt | 240 W |
| Utvendig | Rustfritt stål |
| Innvendig | Rustfri |
| Bruttovekt | 180 kg |
| Nettovekt | 161 kg |
| Isolasjon tykkelse | 50 mm |
| Isolasjonstype | Cyclopentane |
| Ben / Hjul | H = 130-180 mm (L) |
| Nettobrukbart volum | 343 l |
| Antall seksjoner | 4 fag |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50Hz |
| Lydnivå | 53 dB |
| Volum, brutto | 625 l |
| Benkeplatevalg | Plan benkeplate med 100 mm bakkant |
| Kjølesystem | Innebygd kjølesystem |
| Dørtype | Isolert dør |
| Produkttype | Kjøle/frysebenk |
| Dør/skuff konfigurasjon | Med dørsett |
| Kjølekapasitet | 546 |
| CO2-ekvivalent | 0.285 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddel | 0.095 kg |
| Kjølemiddeltype | R290 |
| SKU | 889040844 |
| Tilbehør | Varenummer |
| Trådhylle, rustfritt stål, 325 x 530 mm | 760660010 |
| Hjul (sett), H = 150 mm | 760660011 |
| Hjul (sett), H = 200 mm | 760660012 |
| Ben (sett), H = 130-180 mm | 760660118 |
| Ben (sett), H = 135-200 mm | 760660119 |
| Hjul, forhøyningssett (øker hjulhøyden med 50 mm) | 760660453 |
899040842
Les mer
889040858
Les mer
889040850
Les mer
889040842
Les mer
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å