ADVANCE ACF-225DG-LLRR-RRC-L2 Frysebenk med 4 fag
899040842
Les mer
Hoshizaki ACR-225DG-LLRR-RRC-L2 er en Kjølebenk med 4 fag med et innvendig nettovolum på 343 l.
Kjølbenken oppfyller de strenge kravene i profesjonelle kjøkken og bidrar til å optimalisere arbeidsrytmen med sitt gjennomtenkte design og robuste konstruksjon.
Get quote View spec sheetEffektiv kjøling
Klimaklasse 5 og et effektivt luftsirkulasjonssystem med ventilert kjøling opprettholder den optimale temperaturen, selv i kjøkken med høy luftfuktighet og omgivelsestemperaturer på opptil +40 °C. Automatisk avriming og gjenfordamping av tinevann bidrar også til å sikre at maten forblir fersk.
Hygieniske overflater
Både innvendige og utvendige flater er laget av nikkelfritt rustfritt stål (AISI 430), noe som sikrer et robust, fødevaresikkert miljø som er enkelt å rengjøre og vedlikeholde.
Brukervennlig design
Vendbare dører, bæreskinner med anti-vipp, ergonomiske håndtak i full bredde og avtakbare magnetiske dørpakninger med trippel isolasjon bidrar til en god arbeidsrytme i kjøkkenet.
Vedlikehold og service
Rengjøringsfri, uttrekkbar kondensator reduserer vedlikeholdskostnader, gjør service enklere og sikrer stabil ytelse.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 889040842 |
| Modellnavn | ADVANCE ACR-225DG-LLRR-RRC-L2 |
| Tilbehør | Ben (sett av 4), H = 130 - 180 mm (L1) Ben (sett av 4), H = 135 - 200 mm (L2) Hjul (sett av 4), H = 150 mm (C1) Hjul (sett av 4), H = 200 mm (C2) Hjul, forhøyningssett (øker hjulhøyden med 50 mm) Benkeplate med 100 mm bakre kant Skuffeseksjon med 2 x 1/2 skuffer Skuffeseksjon med 3 x 1/3 skuffer * Bæreskinne - Venstre Bæreskinne - Høyre Trådhylde, (B x D) rustfrit stål, 325 x 530 mm Trådhylde, (B x D) grå 325 x 530 mm * 3 x 1/3 skuffseksjonen kan ikke plasseres ved siden av kompressorseksjonen |
| Merke | Hoshizaki |
| Garanti periode | 5 år |
| Opprinnelsesland | Tyrkia |
| Tittel | Kjølebenk med 4 fag |
| Inkludert | 2 grå trådhyller per dørseksjon |
| Utstyrt med | Rustfri arbejdsbordplate, 4 dører med 2 grå trådhyller pr. fag. |
| Bredde | 2246 mm |
| Bredde (pakket) | 2295 mm |
| Dybde | 700 mm |
| Dybde (pakket) | 760 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Høyde (pakket) | 1120 mm |
| Volum (pakket) | 1.91 m³ |
| Strømforbruk | 921 kWh/year |
| Energieffektivitetsklasse | B |
| Standard for energieffektivitetsklassen | ISO 22041: 2019 |
| Energieffektivitetindeks (EEI) | 34.53 EEI |
| Antall hyller | 8 |
| Antall hyller per seksjon | 2 |
| Hyllestørrelse | 1/1 GN dyp |
| Temperaturområde | -2/+8°C |
| Klimaklasse | 5 |
| Tilkoblingseffekt | 240 W |
| Utvendig | Rustfritt stål |
| Innvendig | Rustfri |
| Bruttovekt | 178 kg |
| Nettovekt | 159 kg |
| Isolasjon tykkelse | 50 mm |
| Isolasjonstype | Cyclopentane |
| Ben / Hjul | H = 125-200 mm (L) |
| Nettobrukbart volum | 343 l |
| Antall seksjoner | 4 fag |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50Hz |
| Lydnivå | 53 dB |
| Volum, brutto | 625 l |
| Benkeplatevalg | Plan benkeplate med 100 mm bakkant |
| Kjølesystem | Innebygd kjølesystem |
| Dørtype | Isolert dør |
| Produkttype | Kjøle/frysebenk |
| Dør/skuff konfigurasjon | Med dørsett |
| Kjølekapasitet | 546 |
| CO2-ekvivalent | 0.285 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddel | 0.095 kg |
| Kjølemiddeltype | R290 |
| SKU | 889040842 |
| Tilbehør | Varenummer |
| Trådhylle, rustfritt stål, 325 x 530 mm | 760660010 |
| Hjul (sett), H = 150 mm | 760660011 |
| Hjul (sett), H = 200 mm | 760660012 |
| Ben (sett), H = 130-180 mm | 760660118 |
| Ben (sett), H = 135-200 mm | 760660119 |
| Hjul, forhøyningssett (øker hjulhøyden med 50 mm) | 760660453 |
899040842
Les mer
889040858
Les mer
889040850
Les mer
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å