KMD-210ABE-HC Crescent Ijsmachine, Modulair
M099
Lees meer
Deze Hoshizaki KM-140C-HC is een KM EDGE ijsmachine met ingebouwde bunker en produceert tot 138 kg helder, hard halvemaanvormig ijs per 24 uur. Onze KM-serie is ontworpen voor een lange levensduur en wordt vervaardigd van duurzame materialen. Zodat u kunt vertrouwen op de hoogste normen op het gebied van prestaties, hygiëne en voedselveiligheid.
De compacte afmetingen maken dat hij gemakkelijk in diverse keukens past.
Offerte aanvraag Bekijk specificatiesDe KM-140C-HC gebruikt R290.
Materiaal
De dubbelzijdige verdamper in alle KM machines is gemaakt van roestvrij staal – het beste materiaal voor een langere levensduur, betere voedselveiligheid en schadevrij schoonmaken.
Gebruik
Dankzij hun afgeronde, en tegelijkertijd gewaagde vorm zullen de Hoshizaki halve-maanvormige Crescent ijsblokjes zich niet aan de ijskist hechten.
Smart Design
Met het oog op bedieningsgemak en voedselveiligheid zijn alle componenten (waaronder de luchtfilter) via de voorkant gemakkelijk toegankelijk. Houd in gedachten dat regelmatige reinigingsbeurten de levensduur van uw machine verlengen.
Unieke technologie
De dubbelzijdige, roestvrijstalen verdamper is uniek in de industrie en produceert bij een laag energieverbruik de dubbele hoeveelheid ijs per cyclus. Hij is bestand tegen ontkalkende zuren.
Past precies
Door zijn compacte afmetingen van 630 x 719 x 1194 mm past deze autonome ijsmachine perfect in kleine ruimtes.
Plug&Play
Het slimme plug-and-play ontwerp garandeert een eenvoudige en snelle installatie.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | F178-C141 |
| Modelnaam | KM-140C-HC |
| Type ijsmachine | Crescent Ijsmachine |
| Merk | Hoshizaki |
| Productconfiguratie | Ingebouwde bunker |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Land van oorsprong | China |
| Titel | Crescent EDGE ijsmachine met ingebouwte opslagbunker |
| Toebehoren inbegrepen | Poten, Schep |
| Overeenkomende waterfilters | 4HC-H Single, Vervangende cartridge |
| Breedte | 630 mm |
| Breedte (verpakt) | 725 mm |
| Diepte | 719 mm |
| Diepte (verpakt) | 825 mm |
| Hoogte | 1194 mm |
| Hoogte (verpakt) | 1357 mm |
| Volume (verpakt) | 0.812 m³ |
| Afmetingen van de poten | Voor poten voeg toe: 139-162 mm |
| Elektrisch verbruik | 0.564 kW |
| Energie verbruik | 0.564 kWh |
| Luchttemperatuur (maximum) | 38 °C |
| Omgevingstemperatuur (minimum) | 7 °C |
| Spanningsbereik | ±6% |
| Watervoorziening druk (maximaal) | 0.8MPa (8bar) |
| Watervoorzieningsdruk (minimum) | 0.07MPa (0.7bar) |
| Watervoorzieningstemperatuur (maximum) | 32 °C |
| Watertoevoer temperatuur (minimum) | 7 °C |
| Functies | Geautomatiseerde reiniging |
| Beveiliging van de elektrische circuitonderbreker | 5 A |
| Uitwendig | RVS AISI 441, Gegalvaniseerd staal (achterzijde), Plastic (ventilatierooster) |
| Bruto gewicht | 81 kg |
| Netto gewicht | 69 kg |
| Warmteafvoer (AT 32°C, WT 21°C) | 1.45 kW |
| Voeding | 1/220 - 240V/50Hz |
| Opslagbunker capaciteit | 55 kg |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld |
| IJs type | Crescent |
| IJsproductie | 138 |
| Waterverbruik - Luchtgekoelde ijsmakers | 0.45 |
| CO2-equivalent | 0.33 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.11 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | F178-C141 |
| Accessory name | Item number |
| 4HC-H Single | 9320-51 |
| Vervangende cartridge | 9655-11 |
| ACK-40A: Volledig geautomatiseerde chemische schoonmaak set | F174-C101 |
| ACK-60A: Volledig geautomatiseerde chemische schoonmaak set | F174-C102 |
| ACK-80A: Volledig geautomatiseerde chemische schoonmaak set | F174-C103 |
| ACK-130A: Volledig geautomatiseerde chemische schoonmaak set | F174-C104 |
| UVL-25-A: UV-LED voor de watertank | F174-C201 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for