COMPACT FG220L DR G E ONDERBOUWVRIEZER MET GLASDEUR
165220010
Lees meer
Lage Gebruikskosten
De Energie Efficiëntieklasse van deze ONDERBOUWVRIEZER is A. COMPACT biedt de meest energie-efficiënte, compacte modellen op de markt.
Hooge Standaard in Hygiene
Ontworpen om gemakkelijk te reinigen, zoals het afneembare deurrubber en de geïntegreerde handgreep over de volledige hoogte.
De COMPACT F220R DR G E wordt aangeboden met:
Koelmiddel: De ONDERBOUWVRIEZER gebruikt R600a
Luchtcirculatie systeem
Rechts afgehangen deur incl. slot
Omkeerbare deur
LED-verlichting
Witte roosters
Automatische ontdooiing met herverdamping van het ontdooiwater
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 153220010 |
| Modelnaam | COMPACT F220R DR G E |
| Merk | Hoshizaki |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Land van oorsprong | India |
| Titel | ONDERBOUWVRIEZER |
| Toebehoren inbegrepen | 1 witte draadrooster (483,8x 433 mm) + 1 draadrooster onder |
| Voorzien van | Rechts afgehangen deur incl. slot, 2 witte roosters |
| Breedte | 595 mm |
| Breedte (verpakt) | 614 mm |
| Diepte | 645 mm |
| Diepte (verpakt) | 720 mm |
| Hoogte | 833 mm |
| Hoogte (verpakt) | 997 mm |
| Volume (verpakt) | 0.441 m³ |
| Energie verbruik | 700 kWh/year |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Standaard energie-efficiëntieklasse | ISO 22041-2019 |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 24.73 EEI |
| Aantal planken | 2 |
| Maximaal aantal planken | 9 |
| Plankgrootte | Rooster 483,8 x 433 mm |
| Temperatuurbereik | -25/-5°C |
| Klasse van het klimaat | 4 |
| Vermogen | 150 W |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | Wit |
| Bruto gewicht | 53 kg |
| Isolatiedikte | 52 mm |
| Isolatietype | Polyurethaan |
| Netto bruikbare volume | 77 l |
| Netto gewicht | 44 kg |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 39.2 dB |
| Volume, bruto | 123 l |
| Koelsysteem | Built-in cooling system |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 186 |
| Optionele extra's | Draadrooster wit Draadrooster wit, onder Samenbouwset Compact220 |
| CO2-equivalent | 0.102 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.034 kg |
| Type koudemiddel | R600a |
| SKU | 153220010 |
| Accessory name | Item number |
| Draadrooster Wit (484 x 433mm) | 1519898 |
| Draadrooster Wit Onder (484 x 300mm) | 1519899 |
165220010
Lees meer
163220010
Lees meer
155220010
Lees meer
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for