KMD-210ABE-HC Crescent Ijsmachine, Modulair
M099
Lees meer
Deze Hoshizaki KM-590DJE-R452 is een KM ijsmachine met separate bunker en produceert tot 630 kg helder, hard halvemaanvormig ijs per 24 uur. Onze KM-serie is ontworpen voor een lange levensduur en wordt vervaardigd van duurzame materialen, zodat u kunt vertrouwen op de hoogste normen op het gebied van prestaties, hygiëne en voedselveiligheid.
Offerte aanvraag Bekijk specificatiesDe KM-590DJE-R452 gebruikt R452A.
Materiaal
De dubbelzijdige verdamper in alle KM machines is gemaakt van roestvrij staal – het beste materiaal voor een langere levensduur, betere voedselveiligheid en schadevrij schoonmaken.
Gebruik
Dankzij hun afgeronde, en tegelijkertijd gewaagde vorm zullen de Hoshizaki halve-maanvormige Crescent ijsblokjes zich niet aan de bunker hechten.
Smart Design
Met het oog op bedieningsgemak en voedselveiligheid zijn alle componenten (waaronder de luchtfilter) via de voorkant gemakkelijk toegankelijk. Houd in gedachten dat regelmatige reinigingsbeurten de levensduur van uw machine verlengen.
Unieke technologie
De dubbelzijdige, roestvrijstalen verdamper is uniek in de industrie en produceert bij een laag energieverbruik de dubbele hoeveelheid ijs per cyclus. Hij is bestand tegen ontkalkende zuren.
Flexibiliteit
Moet uw productiecapaciteit omhoog? De variabele opstelling met modulaire bunkers stelt de gebruiker in staat om het geheel zelf samen te stellen aan de hand van individuele vereisten en omstandigheden.
Plug&Play
Het slimme plug-and-play ontwerp garandeert een eenvoudige en snelle installatie.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | M096 |
| Modelnaam | KM-590DJE-R452 |
| Type ijsmachine | Crescent Ijsmachine |
| Merk | Hoshizaki |
| Productconfiguratie | Separate bunker |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Land van oorsprong | UK |
| Titel | Crescent Ijsmachine, Modulair |
| Overeenkomende waterfilters | 4HC-H Twin, Vervangende cartridge |
| Breedte | 1219 mm |
| Breedte (verpakt) | 1324 mm |
| Diepte | 695 mm |
| Diepte (verpakt) | 796 mm |
| Hoogte | 695 mm |
| Hoogte (verpakt) | 880 mm |
| Volume (verpakt) | 0.927 m³ |
| Elektrisch verbruik | 2.08 kW |
| Luchttemperatuur (maximum) | 38 °C |
| Omgevingstemperatuur (minimum) | 7 °C |
| Spanningsbereik | 207-254V |
| Watervoorziening druk (maximaal) | 0.78MPa (7.8bar) |
| Watervoorzieningsdruk (minimum) | 0.07MPa (0.7bar) |
| Watervoorzieningstemperatuur (maximum) | 32 °C |
| Watertoevoer temperatuur (minimum) | 7 °C |
| Beveiliging van de elektrische circuitonderbreker | 10 A |
| Uitwendig | RVS AISI 441, Gegalvaniseerd staal (achterzijde) |
| Bruto gewicht | 151 kg |
| Netto gewicht | 136 kg |
| Warmteafvoer (AT 32°C, WT 21°C) | 4.72 kW |
| Voeding | 1/220 - 240V/50Hz |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld |
| IJs type | Crescent |
| IJsproductie | 630 |
| Waterverbruik - Luchtgekoelde ijsmakers | 2.41 |
| Bijbehorende bin(nen) | B-340SB |
| CO2-equivalent | 4066 kg |
| GWP | 2140 GWP |
| Koelmiddel | 1.9 kg |
| Type koudemiddel | R452A |
| Bijbehorende topkits | TK-48 voor B-340SB (optioneel, niet verplicht) |
| SKU | M096 |
| Accessory name | Item number |
| 4HC-H Twin | 9320-52 |
| Vervangende cartridge | 9655-11 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for