FM-150AKE-HC-SB Schilferijsmachine, Modulair
F128-C101
Read more
Hoshizaki FM-300AKE-HCN is een nuggetijsmachine met seperate bunker en produceert tot 250 kg nuggetijs per 24 uur. Dit model is compatibel met onze bunkers.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | F088-C107 |
| Modelnaam | FM-300AKE-HCN-SB |
| Type ijsmachine | Nugget Ijsmachine |
| Merk | Hoshizaki |
| Productconfiguratie | Separate bunke |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Land van oorsprong | UK |
| Titel | Nugget Ijsmachine, Modulair |
| Toebehoren inbegrepen | Installatiekit |
| Overeenkomende waterfilters | 4HC-H Twin, Vervangende cartridge |
| Breedte | 560 mm |
| Breedte (verpakt) | 665 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Diepte (verpakt) | 820 mm |
| Hoogte | 780 mm |
| Hoogte (verpakt) | 950 mm |
| Volume (verpakt) | 0.518 m³ |
| Elektrisch verbruik | 0.96 kW |
| Luchttemperatuur (maximum) | 40 °C |
| Omgevingstemperatuur (minimum) | 5 °C |
| Spanningsbereik | ±6% |
| Watervoorziening druk (maximaal) | 0.8MPa (8bar) |
| Watervoorzieningsdruk (minimum) | 0.05MPa (0.5bar) |
| Watervoorzieningstemperatuur (maximum) | 35 °C |
| Watertoevoer temperatuur (minimum) | 5 °C |
| Uitwendig | RVS AISI 441, Gegalvaniseerd staal (achterzijde) |
| Bruto gewicht | 88 kg |
| Netto gewicht | 81 kg |
| Warmteafvoer (AT 32°C, WT 21°C) | 1.84 kW |
| Voeding | 1/220 - 240V/50Hz |
| Koelsysteem | Luchtgekoeld |
| IJs type | Nugget |
| IJsproductie | 250 |
| Waterverbruik - Luchtgekoelde ijsmakers | 0.25 |
| Bijbehorende bin(nen) | B-140SB, B-210SB, B-340SB |
| CO2-equivalent | 0.27 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.09 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| Bijbehorende topkits | TK-30 voor B-140SB, B-210SB, B340SB (optioneel, niet verplicht), TK-8D voor B-210SB, TK-8D + TK18D voor B-340SB |
| SKU | F088-C107 |
| Accessory name | Item number |
| 4HC-H Single | 9320-51 |
| Vervangende cartridge | 9655-11 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for