IM-65WPE-F-Q Ball Ice Maker, Self Contained
M113-D115
Czytaj więcej
Hoshizaki IM-240XNE-HC to modułowa kostkarka do lodu z możliwością ustawiania piętrowego (w razie rozbudowy produkcji), która produkuje do 210 kg kostek lodu w ciągu 24 godzin. Do tego modelu proponujemy również kompatybilne pojemniki przechowujące kostki lodu.
Rozmiar i waga kostek może się różnić ze względu na lokalne warunki montażu. Zastrzeżenie: Rysunek służy wyłącznie celom ilustracyjnym.
| Specyfikacja | Value |
| Numer Artykułu | M071-D101 |
| Nazwa modelu | IM-240XNE-HC |
| Zatwierdzono rozszerzone arkusze specyfikacji | 1 |
| Product availability | -- Not available |
| Marka | Hoshizaki |
| Konfiguracja produktu | Stackable |
| Okres gwarancji | 2 lata na części zamienne i robociznę |
| KRAJ POCHODZENIA | Wielka Brytania (UK) |
| Tytuł | Kostkarka, modułowa |
| AKCESORIA W KOMPLECIE | Zsyp lodowy, Zestaw instalacyjny, Szufelka |
| Odpowiadające filtry do wody | Filtracja wody Twin 4HC-H, Filtr wymienny 4HC |
| Szerokość | 1082 mm |
| Szerokość (w opakowaniu) | 1196 mm |
| Głębokość | 697 mm |
| Głębokość (w opakowaniu) | 825 mm |
| Wysokość | 485 mm |
| Wysokość (w opakowaniu) | 640 mm |
| Objętość (w opakowaniu) | 0.6315 m³ |
| Zużycie energii | 0.93 kWh |
| Temperatura otoczenia (maksymalna) | 40 °C |
| Temperatura otoczenia (minimalna) | 1 °C |
| Napięcie znamionowe | ±6% |
| Ciśnienie wody zasilającej (maksymalne) | 0.8MPa (8bar) |
| Ciśnienie wody zasilającej (minimalne) | 0.07MPa (0.7bar) |
| temperatura wody (maksymalna) | 35 °C |
| Temperatura wody (minimalna) | 5 °C |
| Zabezpieczenie wyłącznika obwodu elektrycznego | 5 A |
| OBUDOWA | Stal nierdzewna AISI 441, stal ocynkowana (tył) |
| Waga brutto | 95 kg |
| Odprowadzanie ciepła (UT 32° C, WT 21° C) | 2.33 kW |
| Waga netto | 81 kg |
| Zasilanie | 1/220 - 240V/50Hz |
| Objętość, brutto | 0.63 l |
| System chłodzenia | Chłodzona powietrzem |
| Rodzaj lodu | Large cubes, Standard |
| Produkcja lodu | 210 |
| Zużycie wody - Kostkarki do lodu chłodzoną powietrzem | 0.67 |
| Opcjonalne dodatki | Filtracja wody 4HC-H |
| ODPOWIEDZIALNY POJEMNIK | F-950-48S |
| Ekwiwalent CO2 | 0.441 kg |
| Czynnik chłodniczy | 0.147 kg |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R290 |
| Odpowiednie topkity | TK-48 do B-340SB (opcjonalne), TK-IMD2 do B-340SB |
| SKU | M071-D101 |
| Nazwa akcesorium | Numer przedmiotu |
| Filtracja wody 4HC-H Twin | 9320-52 |
| 4HC-H potrójna Filtracja wody | 9655-11 |
Upewnij się, że masz login do naszego portalu partnerskiego. Tutaj można znaleźć.......
Register hereKliknij tutaj, aby