IM-240XPE-U-32 Kostkarka, modułowa z możliwością piętrowania (rozszerzenie)
M120-D205
Czytaj więcej
Hoshizaki IM-240WNE-HC-23 to samodzielna kostkarka do lodu chłodzona wodą, która produkuje do 190 kg kostek lodu w ciągu 24 godzin
| Specyfikacja | Value |
| Numer Artykułu | M070-D004 |
| Nazwa modelu | IM-240WNE-HC-23 |
| Marka | Hoshizaki |
| Konfiguracja produktu | Wolnostojąca |
| Okres gwarancji | 2 lata na części zamienne i robociznę |
| KRAJ POCHODZENIA | Wielka Brytania (UK) |
| Tytuł | Kostkarka, samodzielna |
| AKCESORIA W KOMPLECIE | Zestaw instalacyjny, Nóżki, Szufelka |
| Zwróć uwagę | Ten model kostkarki jest wyłącznie na specjalne zamówienie dostępny. Proszę wziąć pod uwagę dłuższe terminy realizacji. |
| Odpowiadające filtry do wody | Filtracja wody Twin 4HC-H, Filtr wymienny 4HC |
| Szerokość | 704 mm |
| Szerokość (w opakowaniu) | 805 mm |
| Głębokość | 665 mm |
| Głębokość (w opakowaniu) | 760 mm |
| Wysokość | 1510 mm |
| Wysokość (w opakowaniu) | 1684 mm |
| Objętość (w opakowaniu) | 1.0303 m³ |
| Wymiary nóźek | Nóżki o wysokości 70-110 mm |
| Zużycie energii | 0.81 kWh |
| Temperatura otoczenia (maksymalna) | 40 °C |
| Temperatura otoczenia (minimalna) | 1 °C |
| Napięcie znamionowe | ±6% |
| Ciśnienie wody zasilającej (maksymalne) | 0.8MPa (8bar) |
| Ciśnienie wody zasilającej (minimalne) | 0.07MPa (0.7bar) |
| temperatura wody (maksymalna) | 35 °C |
| Temperatura wody (minimalna) | 5 °C |
| Woda chłodząca w temperaturze 21°C /maksymalne natężenie przepływu L/min | 0.78 |
| Zabezpieczenie wyłącznika obwodu elektrycznego | 5 A |
| OBUDOWA | Stal nierdzewna AISI 441, stal ocynkowana (tył) |
| Waga brutto | 118 kg |
| Waga netto | 103 kg |
| Odprowadzanie ciepła (UT 32° C, WT 21° C) | 1.64 kW |
| Zasilanie | 1/220 - 240V/50Hz |
| Pojemność zbiornika | 110 kg |
| Objętość, brutto | 1.03 l |
| System chłodzenia | Chłodzona wodą |
| Rodzaj lodu | Medium cubes - 23 |
| Produkcja lodu | 190 |
| Ekwiwalent CO2 | 0.441 kg |
| Czynnik chłodniczy | 0.147 kg |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R290 |
| SKU | M070-D004 |
| Nazwa akcesorium | Numer przedmiotu |
| Filtracja wody 4HC-H Twin | 9320-52 |
| 4HC-H potrójna Filtracja wody | 9655-11 |
Upewnij się, że masz login do naszego portalu partnerskiego. Tutaj można znaleźć.......
Register hereKliknij tutaj, aby