IM-65WPE-F-Q Ball Ice Maker, Self Contained
M113-D115
Czytaj więcej
Hoshizaki IM-100NE-HC to samodzielna kostkarka do lodu produkująca do 105 kg kostek lodu w ciągu 24 godzin.
Rozmiar i waga kostek może się różnić ze względu na lokalne warunki montażu. Zastrzeżenie: Rysunek służy wyłącznie celom ilustracyjnym.
| Specyfikacja | Value |
| Numer Artykułu | M036 |
| Nazwa modelu | IM-100NE-HC |
| Zatwierdzono rozszerzone arkusze specyfikacji | 1 |
| Product availability | -- Not available |
| Marka | Hoshizaki |
| Konfiguracja produktu | Wolnostojąca |
| Okres gwarancji | 2 lata na części zamienne i robociznę |
| KRAJ POCHODZENIA | Wielka Brytania (UK) |
| Tytuł | Kostkarka, samodzielna |
| AKCESORIA W KOMPLECIE | Zestaw instalacyjny, Szufelka |
| Odpowiadające filtry do wody | Filtracja wody single 4HC-H, Filtr wymienny 4HC |
| Szerokość | 704 mm |
| Szerokość (w opakowaniu) | 805 mm |
| Głębokość | 506 mm |
| Głębokość (w opakowaniu) | 580 mm |
| Wysokość | 1200 mm |
| Wysokość (w opakowaniu) | 1375 mm |
| Objętość (w opakowaniu) | 0.642 m³ |
| Wymiary nóźek | Nóżki o wysokości 70-110 mm |
| Zużycie energii | 0.56 kWh |
| Temperatura otoczenia (maksymalna) | 40 °C |
| Temperatura otoczenia (minimalna) | 1 °C |
| Napięcie znamionowe | ±6% |
| Ciśnienie wody zasilającej (maksymalne) | 0.8MPa (8bar) |
| Ciśnienie wody zasilającej (minimalne) | 0.07MPa (0.7bar) |
| temperatura wody (maksymalna) | 35 °C |
| Temperatura wody (minimalna) | 5 °C |
| Zabezpieczenie wyłącznika obwodu elektrycznego | 5 A |
| OBUDOWA | Stal nierdzewna AISI 441, stal ocynkowana (tył) |
| Waga brutto | 84 kg |
| Odprowadzanie ciepła (UT 32° C, WT 21° C) | 1.18 kW |
| Waga netto | 76 kg |
| Zasilanie | 1/220 - 240V/50Hz |
| Pojemność zbiornika | 50 kg |
| Objętość, brutto | 0.64 l |
| System chłodzenia | Chłodzona powietrzem |
| Rodzaj lodu | Large cubes, Standard |
| Produkcja lodu | 105 |
| Zużycie wody - Kostkarki do lodu chłodzoną powietrzem | 0.47 |
| Opcjonalne dodatki | Filtracja wody 4HC-H |
| Ekwiwalent CO2 | 0.42 kg |
| Czynnik chłodniczy | 0.14 kg |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R290 |
| SKU | M036 |
| Nazwa akcesorium | Numer przedmiotu |
| Filtracja wody 4HC-H Single | 9320-51 |
| 4HC-H potrójna Filtracja wody | 9655-11 |
Upewnij się, że masz login do naszego portalu partnerskiego. Tutaj można znaleźć.......
Register hereKliknij tutaj, aby