ADVANCE ACF-225DG-LLRR-RRC-L2 Frysebenk med 4 fag
899040842
Les mer
Hoshizaki RTWH70LS4-GD er en med et netto internt volum på 148 Ltr.
Som et produkt som er designet og bygget for å vare, kombinerer denne enheten et innovativt designkonsept, førsteklasses materialer og smarte statister.
Teknologien bak den sterke ytelsen til Snowflake COMFORT -serien er det tropiserte kjølesystemet som holder opptil +40 ° C.
Med utvendige dimensjoner B x D x H på 700 x 755 x 824 mm, passer RTWH70LS4-GD perfekt for ulike matserveringsmiljøer.
Hoshizaki Snowflake COMFORT-serien blir brakt til deg av japansk og dansk ingeniørkunnskap, dedikert til å forenkle den daglige arbeidsrutinen for kjøkkenpersonell over hele verden.
Get quote View spec sheetBærekraftig
Kjølemediet som brukes i alle Snowflake COMFORT -modeller er R290. Dette middelet er en naturgass som forbedrer ytelsen til kjøledisken og har, sammenlignet med andre kjølemedier, et minimalt potensial for ozonnedbrytning.
Materiale
Både innvendig og utvendig av er bygget i rustfritt stål, som er blant de beste valgene for hygieniske og matsikre matlagingsmiljøer. Hvite hyller kommer som standard, hyller i rustfritt stål er valgfrie.
Komfort og ergonomi
RTWH70LS4-GD har en vippemekanisme med støpte foringer for tryggere container- og hanehåndtering. I tillegg gir de vendbare dørene maksimal fleksibilitet. Med lydnivåer på dB (A) gir RTWH70LS4-GD et behagelig arbeidsmiljø for personalet. leveres med GN -hylleskinner som standard, 2/1 GN dype. Håndtakene i full høyde er integrert i den selvlukkende døren, som også har en dørlås for ekstra sikkerhet.
Enkel rengjøring og vedlikehold
De flyttbare pakningene sørger for at enheten kan rengjøres grundig. Dette og andre gjennomtenkte tilleggsfunksjoner, for eksempel den rengjøringsfrie kondensatoren, er designet for å redusere kjøkkenrensetidene mens du lagrer mat på en best mulig måte.
Automatisk fordampning av avrimingsvann
Automatisk avriming med fordampning av avrimingsvann sparer ikke bare tid og eliminerer isoppbygging, men reduserer overflødig kompressordriftstid og ekstra energiforbruk. Det er også en hygienisk funksjon som eliminerer manuelle operasjoner. Den største fordelen med den automatiske avrimingsfunksjonen er at temperaturen inne i skapet til enhver tid opprettholdes.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | WH86120109 |
| Modellnavn | RTWH70LS4-GD |
| Tilbehør | Set of legs 150-170 mm Set of legs 90-110 mm Stainless bottom shelf, 561 x 297 mm Stainless top shelf, 561 x 554 mm White bottom shelf, 561 x 297 mm White top shelf, 561 x 554 mm |
| Merke | Hoshizaki |
| Garanti periode | 2 Years on Parts |
| Opprinnelsesland | India |
| Tittel | 1 glassdoor undercounter refrigerator |
| Inkludert | 2 white shelves |
| Utstyrt med | Stainless steel work top, 1 glass door, 1 white top shelf W561 x D554 mm, 1 white bottom shelf W561 x D297 mm |
| Bredde | 770 mm |
| Bredde (pakket) | 700 mm |
| Dybde | 820 mm |
| Dybde (pakket) | 755 mm |
| Høyde | 890 mm |
| Høyde (pakket) | 824 mm |
| Volum (pakket) | 0.4355 m³ |
| Antall hyller | 2 |
| Hyllestørrelse | Top shelf 561 x 554 mm / Bottom shelf 561 x 297 mm |
| Temperaturområde | -2/+12°C |
| Klimaklasse | 5 |
| Utvendig | Rustfritt stål |
| Innvendig | Nikkelfritt rustfritt stål |
| Bruttovekt | 84 kg |
| Nettovekt | 68 kg |
| Ben / Hjul | H = 124 mm (C) |
| Antall seksjoner | 1 section |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 1N-/50 Hz |
| Volum, brutto | 171 l |
| Volum, netto | 148 l |
| Kjølesystem | Innebygd kjølesystem |
| Dørtype | Glassdør |
| Produkttype | Kjøle/frysebenk |
| Kjølekapasitet | 262 |
| CO2-ekvivalent | 0.171 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddel | 0.057 kg |
| Kjølemiddeltype | R134a |
| SKU | WH86120109 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å