Premier U 140 CO2 (MPX) Kjøle-/Fryseskap «U» type med Carel styring for eksternt kjølesystem
188141074
Les mer
Premier K 4 PT DL DL DL DR L E er en Kjølebenk med 4 fag og prep-top benkeplate.
1/1 GN kjøle- eller frysebenk på ben måler B x D x H 2196 x 800 x 1190/1240 mm. 2 grå trådhyller medfølger til hver enkelt dørseksjon.
Get quote View spec sheetPREMIER kjøle- eller frysebenker er designet for raskt å gjenopprette den indre temperaturen, selv ved hyppige åpninger av dører eller skuffer, samt under avriming.
SMIDIG KJØKKENDESIGN
All ventilasjon skjer fra fronten, derfor er det ikke behov for luftstrøm til undersiden, sidene eller baksiden av enheten. Det gir en smidig integrering i kjøkkendesignet.
ENKEL VEDLIKEHOLD
Kjøleenheten er plassert i en separat seksjon, kan trekkes ut som en skuff, noe som sikrer enkel vedlikehold.
HYGIENE OG KJØLEFFEKTIVITET
De brede magnetiske og avtagbare dørpakninger gjør rengjøringen lettere. Det tripple isolasjonsområde sikrer effektiv tetning, reduserer lekkasje av kald luft og gir optimal kjøleeffektivitet.
ERGONOMISK DESIGN
PREMIER kjøle- eller frysebenk har en rekke ergonomiske designfunksjoner, f.eks. hyllenes bæreskinnerr har antivipfunksjon, skuffer har uttrekksstopper, ekstra lange teleskopskinner i skuffene og håndtak i full bredde.
STORT UTVALG
En PREMIER-benk kan tilpasses individuelle behov og kjøkkenrutiner. Velg fra et stort utvalg av kjøl- eller frysebenke med ulike kombinasjoner av benkeplater, isoleringsbrikke, vendbare dører, skuffer (2 eller 3 per seksjon), høydejusterbare ben, hjul og tilbehør.
TILBEHØR
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 411071112100 |
| Modellnavn | Premier K 4 PT DL DL DL DR L E |
| Tilbehør | Ben (sett), H = 100-150 mm Ben (sett), H = 125-200 mm Ben (sett), H = 130-180 mm Hjul (sett), H = 125 mm Hjul (sett), H = 150 mm Hjul (sett), H = 200 mm Hjul, forhøyningssett (øker hjulhøyden med 50 mm) Trådhylle rustfritt stål, (B x D) 325 x 530 mm Trådhylle grå, (BxD) 325 x 530 mm Bæreskinner (1 sett m/2 skinner) Dørsett |
| Utvidet spesifikasjonsark godkjent | 1 |
| Merke | Hoshizaki |
| Garanti periode | 6 år |
| Opprinnelsesland | Tyrkia |
| Tittel | Kjølebenk med 4 fag og prep-top benkeplate |
| Inkludert | 2 grå trådhyller per dørseksjon |
| Utstyrt med | Prep-top benkeplate med isolert nattlokk, 4 dører med 2 grå trådhyller pr. fag. |
| Bredde | 2196 mm |
| Bredde (pakket) | 2226 mm |
| Dybde | 800 mm |
| Dybde (pakket) | 830 mm |
| Høyde | 1060 mm |
| Høyde (pakket) | 1375 mm |
| Volum (pakket) | 2.52 m³ |
| Antall hyller | 8 |
| Antall hyller per seksjon | 2 |
| Hyllestørrelse | 1/1 GN dyp |
| Temperaturområde | +2/+12°C |
| Klimaklasse | 5 |
| Tilkoblingseffekt | 280 W |
| Utvendig | Rustfritt stål AISI 304 |
| Innvendig | Rustfritt stål AISI 304 |
| Bruttovekt | 220 kg |
| Isolasjon tykkelse | 60 mm |
| Isolasjonstype | Polyuretan |
| Ben / Hjul | H = 130-180 mm (L) |
| Nettovekt | 200 kg |
| Antall seksjoner | 4 fag |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50Hz |
| Volum, brutto | 625 l |
| Benkeplatevalg | Prep Top benkeplate PT |
| Kjølesystem | Innebygd kjølesystem |
| Produkttype | Kjøle/frysebenk |
| Dør/skuff konfigurasjon | Med dørsett |
| Kjølekapasitet | 633 |
| CO2-ekvivalent | 0.27 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddel | 0.09 kg |
| Kjølemiddeltype | R290 |
| Modell | 3 |
| Prislisteoverskrift kjøle-/frysbenker | KJØLEBENK MED PREP-TOP BENKEPLATE |
| Pricelist notification (short) | Modeller med RU1-ventil forberedt for ekstern kjøling er kompatible med følgende kjølemedier: R448A, R449A. I tillegg tilbys CO2-modeller, dvs. modeller forberedt for ekstern kjøling, som er kompatible med kjølemediet R744 (CO2). Leveringstid fra mottak av bestilling ca. 8 uker. Pris oppgis på forespørsel. |
| Pricelist notification (long) | Modeller forberedt for ekstern kompressor blir snart tilgjengelige |
| SKU | 411071112100 |
| Tilbehør | Varenummer |
| Trådhylle, rustfritt stål, 325 x 530 mm | 760660010 |
| Hjul (sett), H = 150 mm | 760660011 |
| Hjul (sett), H = 200 mm | 760660012 |
| Hjul (sett), H = 125 mm | 760660022 |
| Ben (sett), H = 130-180 mm | 760660118 |
| Ben (sett), H = 135-200 mm | 760660119 |
| Hjul, forhøyningssett (øker hjulhøyden med 50 mm) | 760660453 |
| Dørsett | 760660482 |
| Bæreskinner (1 sett m/2 skinner) | 760660545 |
| Trådhylle, grå, 325 x 530 mm | 760660546 |
| Softclose for skuffe, ombygningssett. Må bestilles per skuff (for ettermontering) | 760660549 |
| Ben (sett), H = 100-150 mm | 760660700 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å