Premier U 140 CO2 (MPX) Kjøle-/Fryseskap «U» type med Carel styring for eksternt kjølesystem
188141074
Les mer
Premier K 3 A DL DL DR L E er en Kjølebenk med 3 fag med en innvendig netto nytte volum på 288 liter.
1/1 GN kjøle- eller frysebenk på ben måler B x D x H 1755 x 700 x 884.2/934.2 mm. 3 grå trådhyller medfølger til hver enkelt dørseksjon.
Get quote View spec sheetPREMIER kjøle- eller frysebenker er designet for raskt å gjenopprette den indre temperaturen, selv ved hyppige åpninger av dører eller skuffer, samt under avriming.
SMIDIG KJØKKENDESIGN
All ventilasjon skjer fra fronten, derfor er det ikke behov for luftstrøm til undersiden, sidene eller baksiden av enheten. Det gir en smidig integrering i kjøkkendesignet.
ENKEL VEDLIKEHOLD
Kjøleenheten er plassert i en separat seksjon, kan trekkes ut som en skuff, noe som sikrer enkel vedlikehold.
HYGIENE OG KJØLEFFEKTIVITET
De brede magnetiske og avtagbare dørpakninger gjør rengjøringen lettere. Det tripple isolasjonsområde sikrer effektiv tetning, reduserer lekkasje av kald luft og gir optimal kjøleeffektivitet.
ERGONOMISK DESIGN
PREMIER kjøle- eller frysebenk har en rekke ergonomiske designfunksjoner, f.eks. hyllenes bæreskinnerr har antivipfunksjon, skuffer har uttrekksstopper, ekstra lange teleskopskinner i skuffene og håndtak i full bredde.
STORT UTVALG
En PREMIER-benk kan tilpasses individuelle behov og kjøkkenrutiner. Velg fra et stort utvalg av kjøl- eller frysebenke med ulike kombinasjoner av benkeplater, isoleringsbrikke, vendbare dører, skuffer (2 eller 3 per seksjon), høydejusterbare ben, hjul og tilbehør.
TILBEHØR
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 311000112100 |
| Modellnavn | Premier K 3 A DL DL DR L E |
| Tilbehør | Ben (sett), H = 125-200 mm Ben (sett), H = 130-180 mm Hjul (sett), H = 125 mm Hjul (sett), H = 150 mm Hjul (sett), H = 200 mm Hjul, forhøyningssett (øker hjulhøyden med 50 mm) Trådhylle rustfritt stål 325 x 530 mm Trådhylle grå 325 x 530 mm Bæreskinner (1 sett m/2 skinner) Dørsett Skuffesett med 2 x 1/2 skuffer Skuffesett med 3 x 1/3 skuffer Softclose for skuffe, ombygningssett, (for ettermontering) Flat benkeplate Flat benkeplate med 50 mm bakkant Flat benkeplate med 100 mm bakkant |
| Utvidet spesifikasjonsark godkjent | 1 |
| Merke | Hoshizaki |
| Garanti periode | 6 år |
| Opprinnelsesland | Tyrkia |
| Tittel | Kjølebenk med 3 fag |
| Inkludert | 2 grå trådhyller per dørseksjon |
| Utstyrt med | Rustfri arbejdsbordplate, 3 dører med 2 grå trådhyller pr. fag. |
| Bredde | 1755 mm |
| Bredde (pakket) | 1783 mm |
| Dybde | 700 mm |
| Dybde (pakket) | 730 mm |
| Høyde | 794.2 mm |
| Høyde (pakket) | 1081 mm |
| Volum (pakket) | 1.43 m³ |
| Strømforbruk | 474 kWh/year |
| Energieffektivitetsklasse | A |
| Standard for energieffektivitetsklassen | ISO 22041-2019 |
| Energieffektivitetindeks (EEI) | 18.77 EEI |
| Antall hyller | 6 |
| Antall hyller per seksjon | 2 |
| Hyllestørrelse | 1/1 GN dyp |
| Temperaturområde | +2/+12°C |
| Klimaklasse | 5 |
| Tilkoblingseffekt | 125 W |
| Utvendig | Rustfritt stål AISI 304 |
| Innvendig | Rustfritt stål AISI 304 |
| Bruttovekt | 144 kg |
| Isolasjon tykkelse | 60 mm |
| Isolasjonstype | Polyuretan |
| Ben / Hjul | H = 130-180 mm (L) |
| Nettobrukbart volum | 288 l |
| Nettovekt | 131 kg |
| Antall seksjoner | 3 fag |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50Hz |
| Lydnivå | 43 dB |
| Volum, brutto | 463 l |
| Volum, netto | 288 l |
| Benkeplatevalg | Plan benkeplate A |
| Kjølesystem | Innebygd kjølesystem |
| Produkttype | Kjøle/frysebenk |
| Dør/skuff konfigurasjon | Med dørsett |
| Kjølekapasitet | 350 |
| CO2-ekvivalent | 0.195 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddel | 0.065 kg |
| Kjølemiddeltype | R290 |
| Prislisteoverskrift kjøle-/frysbenker | KJØLEBENK MED BENKEPLATETYPE A |
| Pricelist notification (short) | Modeller med RU1-ventil forberedt for ekstern kjøling er kompatible med følgende kjølemedier: R448A, R449A. I tillegg tilbys CO2-modeller, dvs. modeller forberedt for ekstern kjøling, som er kompatible med kjølemediet R744 (CO2). Leveringstid fra mottak av bestilling ca. 8 uker. Pris oppgis på forespørsel. |
| Pricelist notification (long) | Modeller forberedt for ekstern kompressor tilgjengelige |
| SKU | 311000112100 |
| Tilbehør | Varenummer |
| Trådhylle, rustfritt stål, 325 x 530 mm | 760660010 |
| Hjul (sett), H = 150 mm | 760660011 |
| Hjul (sett), H = 200 mm | 760660012 |
| Hjul (sett), H = 125 mm | 760660022 |
| Ben (sett), H = 130-180 mm | 760660118 |
| Ben (sett), H = 135-200 mm | 760660119 |
| Hjul, forhøyningssett (øker hjulhøyden med 50 mm) | 760660453 |
| Dørsett | 760660482 |
| Skuffesett med 2 x 1/2 skuffer | 760660483 |
| Skuffesett med 3 x 1/3 skuffer | 760660484 |
| Bæreskinner (1 sett m/2 skinner) | 760660545 |
| Trådhylle, grå, 325 x 530 mm | 760660546 |
| Flat benkeplate PREMIER 370 | 760660581 |
| Benkeplate med 50 mm bakkant PREMIER 370 | 760660585 |
| Benkeplate med 100 mm bakkant PREMIER 370 | 760660586 |
| Ben (sett), H = 100-150 mm | 760660700 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å