Premier U 140 CO2 (AKCC-B) Kjøle-/Fryseskap «U» type med Danfoss m/bluetooth styring for eksternt kjølesystem
188141075
Les mer
PREMIER er en serie bestående av energieffektive og robuste skap i rustfritt stål (AISI 304) med stabil, kjøling og frysing (Klimaklasse 5), som møter behovene til profesjonelle kjøkken hvor det kan være høy luftfuktighet.
6 års garanti, fotpedaldøråpner, dør med selvlukkende funksjon som sikrer at døren lukkes helt hver gang, robust design, solide dørhengsler og et effektivt luftsirkulasjonssystem som raskt gjenoppretter temperaturen – også når døren åpnes ofte - er kjennetegnene til Hoshizaki PREMIER-serien. Velg mellom 5 skapstørrelser, 3 temperaturområder, 2 dørtyper (høyre- eller venstrehengt, i glass eller rustfritt stål), ben eller hjul.
Modeller på hjul er bare 2.205 mm (BW80 = 1.970 mm) høye. Skapene har stort netto nytte volum, og kan romme fra 18 til 25 hyller (alt etter modell) det gir maksimal og fleksibel oppbevaring. Premier F 140 L er et Dobbeltdør fryseskap med et internt netto volum på 1085 l med målene 1380 x 848 x 2080-2130 mm.
Get quote View spec sheetMATSIKKERHET OG TEMPERATURSTABILITET
Ventilert kjøling sikrer en stabil temperatur i hele skapet, både ved hyppig døråpning og automatisk avriming. Den brede, magnetiske tetningslisten holder den kalde luften i skapet og fuktigheten ute.
MER PLASS
Kondensatoren og fordamperen er plassert på toppen av skapet (med unntak av BW 80), samt veggskinner fra topp til bunn – noe som gir ekstra plass i skapet.
LAVE DRIFTSKOSTNADER
Robust design, samt den effektive og energibesparende kjøleteknologien bidra til å redusere driftskostnadene. Premier F 140 L bruker det naturlige kjølemiddelet og er i klimaklasse [5].
ENKEL RENGJØRING OG MINDRE MATSVINN
Avrundede hjørner, glatte overflater, formstøpte (ikke 60 og BW 80) og bæreskinner med anti-tilt bidrar til å forhindre søl, integrert dørhåndtak i full høyde og avtakbar tetningsliste gjør rengjøringen enkel og hurtig.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 183141070 |
| Modellnavn | Premier F 140 L |
| Merke | Hoshizaki |
| Garanti periode | 6 år |
| Opprinnelsesland | Tyrkia |
| Tittel | Dobbeltdør fryseskap |
| Inkludert | 4 sett bæreskinner, 6 grå hyller PE belagt med bakkant (530 x 650 mm) + 2 stk. bunn trådhyller, Fotpedal døråpner |
| Utstyrt med | En højre- og en venstrehængt dør med lås, selvlukkende dører, pedaldøråpner, 8 grå trådhyller, LED lys |
| Bredde | 1380 mm |
| Bredde (pakket) | 1420 mm |
| Dybde | 848 mm |
| Dybde (pakket) | 880 mm |
| Høyde | 1950 mm |
| Høyde inkludert ben (minimum) | 2080 mm |
| Høyde inkludert ben (maksimum) | 2130 mm |
| Høyde (pakket) | 2150 mm |
| Volum (pakket) | 2.6866 m³ |
| Strømforbruk | 3384 kWh/year |
| Energieffektivitetsklasse | C |
| Standard for energieffektivitetsklassen | ISO 22041: 2019 |
| Energieffektivitetindeks (EEI) | 49.62 EEI |
| Antall hyller | 8 |
| Maksimalt antall hyller | 22 x 2 |
| Hyllestørrelse | 2/1 GN dyp |
| Temperaturområde | -25/-5°C |
| Klimaklasse | 5 |
| Tilkoblingseffekt | 920 W |
| Utvendig | Rustfritt stål AISI 304 |
| Innvendig | Rustfritt stål AISI 304 |
| Bruttovekt | 217 kg |
| Nettovekt | 205 kg |
| Isolasjon tykkelse | 78 mm |
| Isolasjonstype | Polyuretan |
| Ben / Hjul | H = 130-180 mm (L) |
| Nettobrukbart volum | 1085 l |
| Muligheter | Legs/castor, grey/stainless shelves |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50Hz |
| Lydnivå | 56 dB |
| Volum, brutto | 1400 l |
| Kjølesystem | Innebygd kjølesystem |
| Dørtype | Isolert dør |
| Kjølekapasitet | 608 |
| CO2-ekvivalent | 0.42 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddel | 0.14 kg |
| Kjølemiddeltype | R290 |
| SKU | 183141070 |
| Tilbehør | Varenummer |
| Trådhylle grå, PE belagt med bakkant, 2/1 GN dyp, ekskl. bæreskinner | 760660009 |
| Trådhylle (rustfritt stål) med bakkant, 2/1 GN dyp | 760660013 |
| Hjul (sett), H = 125 mm | 760660022 |
| Ben (sett), H = 130-180 mm | 760660118 |
| Bæreskinne (venstre) til dobbeltskap, til 2/1 GN dyp, U-profil | 760660243 |
| Bæreskinne (høyre) til dobbelskap, til 2/1 GN dyp, U-profil | 760660244 |
| Hovednøkkel | 760660430 |
| Bunn trådhylle (rustfritt stål) med bakkant, 2/1 GN dyp | 760660437 |
| Bunn trådhylle grå, PE belagt med bakkant, 2/1 GN dyp, ekskl. bæreskinner | 760660442 |
| Trådhyllesett (rustfritt stål) (6 stk. & 2 stk. bunn trådhylle) med bakkant, 2/1 GN dyp – dobbeltdør skap, ekskl. bæreskinner | 760660445 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å