Premier U 80 DR CO2 (AKCC-B) Kjøle-/Fryseskap «U» type med Danfoss m/bluetooth styring for eksternt kjølesystem
188801015
Les mer
GRAM MARINE COMPACT K 210 RH 2M 60Hz er en KJØLESKAP - MARINE med et internt nettovolum på 0 Ltr.
I flere tiår har Gram produsert og levert spesialiserte kjøleløsninger for offshore og marine sektorer. Disse kundene krever våre fullt tilpassede modeller av ECO MARINE -serien. Uansett hvilken spesifikasjon du trenger, gir Gram marine utstyr - stendere og tellere - pålitelige, sikre og solide løsninger.
Maksimal sikkerhet til sjøs
Alle marine hyller er festet til støttene for å sikre bevegelse under tunge sjøforhold. I rolig sjø kan hyllene lett vendes slik at de kan trekkes ut.
Praktisk
Glassdøralternativ for god oversikt og bekvemmelighet. Tilgjengelig for noen skap.
Perfekt spesialisert
Designet for de tøffe forholdene og arbeidsmodusen til et fartøyskjøkken, der pålitelighet, ytelse og sikkerhet er de viktigste hensynene. Isolasjonsklasse: IP21. Spesialiserte elementer: dedikert låsende marinehåndtak
Enkel rengjøring
Innside med avrundede hjørner og glatt
overflater bidrar til å holde enheten hygienisk ren
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 962100281 |
| Modellnavn | MARINE COMPACT K 210 RH 2M 60Hz |
| Merke | Gram |
| Tittel | KJØLESKAP - MARINE |
| Utstyrt med | Høyrehengslet vendbar dør med lås, 2 rustfrie marinehyller, 1 bunnhylle |
| Bredde | 595 mm |
| Dybde | 640 mm |
| Høyde | 830 mm |
| Hyllestørrelse | Hylle 484,7 x 433 mm |
| Product availability | -- Not available |
| Eksteriør | Nikkelfritt rustfritt stål |
| Interiør | Polystyren, hvit |
| Bruttovekt | 46 kg |
| Isolasjon tykkelse | 50 mm |
| Isolasjonstype | Cyclopentane |
| Nettovekt | 46 kg |
| Muligheter | 50Hz |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 60Hz |
| Lydnivå | 35.8 dB |
| Temperaturområde | +2/+12°C |
| Volum, brutto | 125 l |
| Dørtype | Isolert dør |
| Kjølekapasitet | 155 |
| CO2-ekvivalent | 114.4 kg |
| GWP | 1300 GWP |
| Kjølemiddel | 0.08 kg |
| Kjølemiddeltype | R134a |
| SKU | 962100281 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å