PREMIER KPS 120 SG Blåsekjøler/-fryser
975780544
Les mer
GRAM KPS 90 SF-4 er en BLÅSEKJØLER/FRYSER FOR SENTRALKJØLING med et internt nettovolum på Ltr.
GRAM KPS -serien er designet for å dekke alle forskrifter rundt den perfekt hygieniske overgangen fra matlaging til avkjøling av dine verdifulle råvarer.
Matsikkerhet
Matvarer håndteres i full overensstemmelse med HACCP -retningslinjene. HACCP -alarmer og et automatisk skifte til «lagringsmodus» er nyttige tillegg for å hjelpe deg med å sikre høyeste matsikkerhet til enhver tid.
Høy matkvalitet
Smak, tekstur, utseende samt vitaminer og næringsinnhold bevares. Bruk av IFR -funksjon beskytter også mot overflatefryseskader.
Allsidighet
Tilbyr forskjellige driftsmåter: IFR -drift, tid eller temperatur kontrollert chill syklus. Opptil 20 tilpassede sykluser kan lagres.
Modularitet og målbarhet
Tilgjengelig som reach-in, roll-in eller roll-through-modeller for små eller store operasjoner. Dellevering eller nøkkel.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 860900043 |
| Modellnavn | KPS 90 SF-4 |
| Merke | Gram |
| Tittel | BLÅSEKJØLER/FRYSER FOR SENTRALKJØLING |
| Vennligst observer | Det er nødvendig å koble denne enheten til et eksternt avløp |
| Bredde | 1100 mm |
| Dybde | 850 mm |
| Høyde | 2015 mm |
| Energiforbruk – Nedkjøling (kWh/kg) | 0.11 kWh/kg |
| Energiforbruk – Nedfrysing (kWh/kg) | 0.28 kWh/kg |
| Product availability | -- Not available |
| Kompatibel med | Rational iCombi Pro & Classic 20-1/1 |
| Eksteriør | Nikkelfritt rustfritt stål |
| Interiør | Rustfri |
| Bruttovekt | 200 kg |
| Isolasjonstype | Cyclopentane |
| Muligheter | Tilgjengelig som SF-1 modell kompatibel med Rational CPC 201 og som SF-2 kompatibel med Hounø type 1.16/1.20 og Rational SCC 201 |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50Hz |
| Temperaturområde | -25/+10°C |
| Kjølekapasitet | 90 |
| Frysekapasitet | 50 |
| Kjølemiddeltype | Het standaard model is uitgerust met een R404 ventiel; op verzoek kan dit gewijzigd worden in een RU1 ventiel (geschikt voor R407A/R407F/R448A/R449A/R452A/R455A) |
| SKU | 860900043 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å