PREMIER TK150 CO2 1N BK NF PREMIER Enkelt modul TK150 CO2 1N NF
5LMA6GQRH-N1ALBC
Les mer
KPS 42 SH R er en med et internt nettovolum på Ltr.
KPS -serien er designet for å dekke alle forskrifter rundt den perfekt hygieniske overgangen fra matlaging til avkjøling av dine verdifulle råvarer.
Matsikkerhet
Matvarer håndteres i full overensstemmelse med HACCP -retningslinjene. HACCP -alarmer og et automatisk skifte til «lagringsmodus» er nyttige tillegg for å hjelpe deg med å sikre høyeste matsikkerhet til enhver tid.
Høy matkvalitet
Smak, tekstur, utseende samt vitaminer og næringsinnhold bevares. Bruk av IFR -funksjon beskytter også mot overflatefryseskader.
Allsidighet
Tilbyr forskjellige driftsmåter: IFR -drift, tid eller temperatur kontrollert chill syklus. Opptil 20 tilpassede sykluser kan lagres.
Modularitet og målbarhet
Tilgjengelig som reach-in, roll-in eller roll-through-modeller for små eller store operasjoner. Dellevering eller nøkkel.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 865780560 |
| Modellnavn | KPS 42 SH R |
| Merke | Hoshizaki |
| Tittel | Blast Chiller/Freezer for Rational oven |
| Vennligst observer | This model is available as a single phase unit. 230 V, 50 Hz - 30 amp fuse |
| Bredde | 800 mm |
| Dybde | 830 mm |
| Høyde | 1850 mm |
| Energiforbruk – Nedkjøling (kWh/kg) | 0.13 kWh/kg |
| Energiforbruk – Nedfrysing (kWh/kg) | 0.4 kWh/kg |
| Kompatibel med | Rational oven SCC101 |
| Eksteriør | Nikkelfritt rustfritt stål |
| Interiør | Rustfri |
| Bruttovekt | 225 kg |
| Isolasjonstype | Cyclopentane |
| Elektrisk tilkobling | 400V, 3N-/50 Hz |
| Lydnivå | 72 dB |
| Temperaturområde | -25/+10°C |
| Volum, brutto | 195 l |
| Kjølekapasitet | 45 |
| Frysekapasitet | 27 |
| CO2-ekvivalent | 4282 kg |
| GWP | 2141 GWP |
| Kjølemiddel | 2 kg |
| Kjølemiddeltype | attOpt_R452a |
| SKU | 865780560 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å