PREMIER TK150 CO2 1N BK NF PREMIER Enkelt modul TK150 CO2 1N NF
5LMA6GQRH-N1ALBC
Les mer
GRAM KPS 21 SH U er en BLÅSEKJØLER/FRYSER med et internt nettovolum på Ltr.
GRAM KPS -serien er designet for å dekke alle forskrifter rundt den perfekt hygieniske overgangen fra matlaging til avkjøling av dine verdifulle råvarer.
Matsikkerhet
Matvarer håndteres i full overensstemmelse med HACCP -retningslinjene. HACCP -alarmer og et automatisk skifte til «lagringsmodus» er nyttige tillegg for å hjelpe deg med å sikre høyeste matsikkerhet til enhver tid.
Høy matkvalitet
Smak, tekstur, utseende samt vitaminer og næringsinnhold bevares. Bruk av IFR -funksjon beskytter også mot overflatefryseskader.
Allsidighet
Tilbyr forskjellige driftsmåter: IFR -drift, tid eller temperatur kontrollert chill syklus. Opptil 20 tilpassede sykluser kan lagres.
Modularitet og målbarhet
Tilgjengelig som reach-in, roll-in eller roll-through-modeller for små eller store operasjoner. Dellevering eller nøkkel.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 865780553 |
| Modellnavn | KPS 21 SH U |
| Merke | Hoshizaki |
| Tittel | BLÅSEKJØLER/FRYSER |
| Bredde | 745 mm |
| Dybde | 720 mm |
| Høyde inkludert ben (minimum) | 820 mm |
| Høyde inkludert ben (maksimum) | 900 mm |
| Energiforbruk – Nedkjøling (kWh/kg) | 0.08 kWh/kg |
| Energiforbruk – Nedfrysing (kWh/kg) | 0.3 kWh/kg |
| Eksteriør | Nikkelfritt rustfritt stål |
| Interiør | Rustfri |
| Bruttovekt | 130 kg |
| Isolasjonstype | Cyclopentane |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50Hz |
| Lydnivå | 65 dB |
| Temperaturområde | -25/+10°C |
| Volum, brutto | 90 l |
| Kjølekapasitet | 22 |
| Frysekapasitet | 13 |
| CO2-ekvivalent | 2997.4 kg |
| GWP | 2141 GWP |
| Kjølemiddel | 1.4 kg |
| Kjølemiddeltype | attOpt_R452a |
| SKU | 865780553 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å