PREMIER TK150 CO2 1N BK NF PREMIER Enkelt modul TK150 CO2 1N NF
5LMA6GQRH-N1ALBC
Les mer
GRAM KPS 180 SF LS U CO2 er en .
KPS 180 blast chiller er tilgjengelig som innrullings- eller gjennomrullingsenheter med en eller to dører. Når det gjelder modeller med to dører kan maten rulles fra kjøkkenet og direkte inn i blast chiller og gjennom for lagring på avkjølte kaldrom. Enheten må kobles til et ekstern avløp.
BLÅSEKJØL/FRYSER (SF) FOR EKSTERNE CO2-KJØLESYSTEMER.
Rom med fabrikkmontert blastchiller-kontroller (master). Gjør det mulig å integrere din egen foretrukne slave-kontroller. Den integrerte blastchiller-kontrolleren (master) gir et signal til supervarme-kontrolleren (230 V). Gulv med varme og oppkjørselsrampe inkludert.
Levert og installert av kjøleentreprenør:
Dette er ikke fabrikkmontert:
Løsning tilgjengelig på forespørsel:
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 860180558 |
| Modellnavn | KPS 180 SF LS U CO2 |
| Merke | Gram |
| Tittel | BLAST CHILLER/FREEZER (SF) FOR REMOTE CO2 COOLING SYSTEMS |
| Vennligst observer | It is necessary to connect this unit to an external drain. The product is delivered unassembled in parts on one pallet (module 1) or two pallets (module 2) |
| Bredde (pakket) | 1800 mm |
| Bredde innvendig | 1041 mm |
| Dybde (pakket) | 1326 mm |
| Dybde innvendig | 1000 mm |
| Høyde (pakket) | 2235 mm |
| Høyde innvendig | 1900 mm |
| Volum (pakket) | 5.3345 m³ |
| Product availability | -- Not available |
| Eksteriør | Hvit |
| Interiør | Rustfri |
| Bruttovekt | 285 kg |
| Isolasjonstype | Cyclopentane |
| Muligheter | Roll-through (D), Stainless exterior (CS), Door left (DL), No Room (NR), Complete unit mirrored (MI) |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50Hz |
| Temperaturområde | -25/+10°C |
| Kjølekapasitet | 180 |
| GWP | 1 GWP |
| Kjølemiddeltype | attOpt_remote_co2_r744 |
| SKU | 860180558 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å