PREMIER KPS 120 SG Blåsekjøler/-fryser
975780544
Les mer
GRAM KPS 120 SF LS B er en med et internt nettovolum på Ltr.
GRAM KPS -serien er designet for å dekke alle forskrifter rundt den perfekt hygieniske overgangen fra matlaging til avkjøling av dine verdifulle råvarer.
Matsikkerhet
Matvarer håndteres i full overensstemmelse med HACCP -retningslinjene. HACCP -alarmer og et automatisk skifte til «lagringsmodus» er nyttige tillegg for å hjelpe deg med å sikre høyeste matsikkerhet til enhver tid.
Høy matkvalitet
Smak, tekstur, utseende samt vitaminer og næringsinnhold bevares. Bruk av IFR -funksjon beskytter også mot overflatefryseskader.
Allsidighet
Tilbyr forskjellige driftsmåter: IFR -drift, tid eller temperatur kontrollert chill syklus. Opptil 20 tilpassede sykluser kan lagres.
Modularitet og målbarhet
Tilgjengelig som reach-in, roll-in eller roll-through-modeller for små eller store operasjoner. Dellevering eller nøkkel.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 860120030 |
| Modellnavn | KPS 120 SF LS B |
| Merke | Gram |
| Tittel | BLAST CHILLER/FREEZER - REMOTE |
| Vennligst observer | Det er nødvendig å koble til denne enheten til et eksternt avløp. Produktet er levert umontert, i deler på to paller |
| Bredde (pakket) | 1500 mm |
| Bredde innvendig | 741 mm |
| Dybde (pakket) | 1326 mm |
| Dybde innvendig | 1000 mm |
| Høyde (pakket) | 2235 mm |
| Høyde innvendig | 1900 mm |
| Volum (pakket) | 4.4454 m³ |
| Energiforbruk – Nedkjøling (kWh/kg) | 0.12 kWh/kg |
| Energiforbruk – Nedfrysing (kWh/kg) | 0.3 kWh/kg |
| Product availability | -- Not available |
| Eksteriør | Hvit |
| Interiør | Rustfri |
| Bruttovekt | 260 kg |
| Isolasjonstype | Cyclopentane |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50Hz |
| Temperaturområde | -25/+10°C |
| Kjølekapasitet | 120 |
| Frysekapasitet | 120 |
| Kjølemiddeltype | Het standaard model is uitgerust met een R404 ventiel; op verzoek kan dit gewijzigd worden in een RU1 ventiel (geschikt voor R407A/R407F/R448A/R449A/R452A/R455A) |
| SKU | 860120030 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å