IM-65PE-E-Q Iskulemaskin med innebygget binge
M113-D312
Les mer
Denna Hoshizaki IM-240AWPE är en Modulær IM-ismaskin som producerar upp till 205 kg Isbit L - standard av hög kvalitet per 24 timmar.
Denne ekte allrounderen oppfyller selv de strengeste hygienekravene, og tilbyr mange anvendelsesmuligheter i segmenter, inkludert matservering og medisinsk sektor.
Alle Cubers er utstyrt med et elektronisk kontrollsystem. Dette sikrer en optimal isfremstillingsprosess, selv under varierende omstendigheter. Uten ytterligere manuell assistanse eller justeringer som kreves, produserer våre Cubers sjenerøse mengder isbiter, med en konstant høy kvalitet.
Get quote View spec sheetBærekraftig
IM-240AWPE bruker kjølemiddel R290. Dette naturlige kjølemediet er ikke bare klimavennlig, men øker også maskinen når det gjelder ytelse og produksjonskapasitet.
Utsiden er laget av rustfritt stål. Den lukkede vannkretsen gir maksimal beskyttelse mot enhver form for forurensning under hele kubeprosessen. Alle Hoshizaki -maskiner er enkle å bruke, rengjøre og vedlikeholde.
Unik teknologi
En dedikert stråle med ferskvann injiseres i hver av de lukkede cellene. Overflødig vann forlater den lukkede cellen gjennom et sett med utløp. Celleveggene blokkerer frysevannets ekspansjon fra alle sider mens de når ned til -30 ° C under terningsprosessen. Takket være de automatiske skyllesyklusene elimineres urenheter som mineraler fra vannet, noe som resulterer i den reneste isen mulig mens maskinen er beskyttet mot forkalkning og mineraloppbygging.
Smart design
Som alle Hoshizaki Ice -produsenter er IM-240AWPE designet for å vare og leveres med smarte designutstyr som en magnetisk vannpumpe uten direkte kobling. Dette elementet forhindrer lekkasje fra vannkretsen og forbedrer maskinens levetid.
Fleksibilitet
Trenger du å øke produksjonskapasiteten din? De variable oppsettene med modulære binger og baser lar brukeren blande og matche avhengig av individuelle krav og betingelser. Dimensjonene til IM-240AWPE er mm.
Plug & Play
Det smarte plug-and-play-designet garanterer et enkelt og raskt oppsett.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | M119-D006 |
| Modellnavn | IM-240AWPE |
| Tilbehør | 4HC-H vannfilteranlegg, UV-C desinfeksjonssett |
| Utvidet spesifikasjonsark godkjent | 1 |
| Ismaskintype | Cube icemaker |
| Merke | Hoshizaki |
| Produktkonfigurasjon | Modular |
| Garanti periode | 3 år |
| Opprinnelsesland | Storbritannia |
| Sub series | IM Cube |
| Tittel | Modulær IM-ismaskin |
| Forklaring av forkortelser | *Forkortelser: OT = Omgivelsestemperatur, VT = Vanntemperatur |
| Inkludert | Isrampe, Monteringssett, Isspade |
| Tilsvarende vannfiltre | 4HC-H Dobbel, 4HC-H utskiftningspatron |
| Bredde | 560 mm |
| Bredde (pakket) | 665 mm |
| Dybde | 700 mm |
| Dybde (pakket) | 820 mm |
| Høyde | 880 mm |
| Høyde (pakket) | 1054 mm |
| Volum (pakket) | 0.5747 m³ |
| Strømforbruk | 0.735 kW |
| Omgivelsestemperatur (maksimalt) | 40 °C |
| Omgivelsestemperatur (minimum) | 1 °C |
| Spenningområde (Nominell spenning) | ±6% |
| Vannforsyningstrykk (maksimum) | 0.8MPa (8bar) |
| Vannforsyningstrykk (minimum) | 0.07MPa (0.7bar) |
| Vannforsyningstemperatur (maksimum) | 35 °C |
| Vannforsyningstemperatur (minimum) | 5 °C |
| Funksjoner | Automatisk funksjon for rengjøring |
| Elektrisk kretsbryterbeskyttelse | 5 A |
| Utvendig | Rustfritt stål AISI 441, galvanisert stål (bak) |
| Bruttovekt | 89 kg |
| Nettovekt | 78 kg |
| Varmeavgivelse (OT 32°C, VT 21°C) | 2.51 kW |
| Elektrisk tilkobling | 1/220 - 240V/50Hz |
| Kjølesystem | Vannkjølt |
| Isetype | Isbit L - standard |
| Isproduksjon | 205 |
| Vannforbruk - Vannkjølte ismaskiner | 1.03 |
| Tilsvarende binge(r) | B-140SB, B-210SB, B-340SB |
| CO2-ekvivalent | 0.441 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddel | 0.147 kg |
| Kjølemiddeltype | R290 |
| Tilknyttede toppsett | TK-30 til B-140SB, B-210SB, B340SB (valgfritt, ikke obligatorisk), TK-8D til B-210SB, TK-8D + TK18D til B-340SB |
| SKU | M119-D006 |
| Tilbehør | Varenummer |
| 4HC-H Dobbel | 9320-52 |
| 4HC-H Utskiftningspatron | 9655-11 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å