Premier U 80 DR CO2 (AKCC-B) Kjøle-/Fryseskap «U» type med Danfoss m/bluetooth styring for eksternt kjølesystem
188801015
Les mer
GRAM GASTRO K 1807 CSG A DL/2D/2D L2 er en med et internt nettovolum på 261 Ltr.
GRAM GASTRO 07 serien omfatter modulbaserte kjølebord i mange ulike konfigurasjoner. De er populære blant kundene fordi de gir uovertruffen kjølekapasitet, dag ut og dag inn.
MATVARESIKKERHET
Grams luftfordelingssystem sikrer stabile og korrekte temperaturer i kjølebordene til enhver tid. Og temperaturen gjenopprettes raskt etter at en dør har vært åpnet.
MODULSYSTEMER OG SKALERBARHET
Med GRAM GASTRO 07 kan du lage din egen arbeidsplass. Velg din egen kombinasjon av benkeplater, dører og skuffer, ben eller svinghjul eller elektrisk heve-/senkefunksjon, temperaturområder og tilbehør
ENKELT VEDLIKEHOLD OG SERVICE
En kompakt utskyvbar kjøleenhet for enkelt vedlikehold og service. Fettfiltre og pakninger som kan tas ut og er lette å rengjøre
GOD HYGIENE OG ERGONOMI OG GODT ARBEIDSMILJØ
Dryppkanter på benkeplatene hindrer vanninntrenging
Benkeplater med bakkant som beskytter kjølebordet mot søl
Luftsirkulasjonssystem for stabil temperatur
Avtakbare tetningslister på skuffer og dører for enkel rengjøring
Innvendig bunn formet som dryppanne med avrundede hjørner for oppsamling av søl
ALLERGIE VENLIG
Kjølebenkene er laget av nikkelfritt rustfritt stål
ERGONOMISK OG PRAKTISCH DESIGN
Utstyrt med vippesikre hyller og skuffer
Ekstra lange teleskopskinner på skuffer – GN-brett kan løftes rett opp
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 861800511 |
| Modellnavn | GASTRO K 1807 CSG A DL/2D/2D L2 |
| Merke | Gram |
| Utstyrt med | Stainless steel solid top, 1 door section with 2 stainless wire shelves and 2 drawer sections each with 2 x 1/2 drawers |
| Bredde | 1726 mm |
| Dybde | 700 mm |
| Høyde inkludert ben (minimum) | 885 mm |
| Høyde inkludert ben (maksimum) | 950 mm |
| Strømforbruk | 1455 kWh |
| Energieffektivitetsklasse | D |
| Hyllestørrelse | 1/1 GN dyp |
| Product availability | -- Not available |
| Tilkoblingseffekt | 235 kW |
| Eksteriør | Rustfritt stål |
| Interiør | Rustfri |
| Bruttovekt | 158 kg |
| Isolasjon tykkelse | 50 mm |
| Isolasjonstype | Cyclopentane |
| Ben / Hjul | H = 135-200 mm (L) |
| Nettobrukbart volum | 261 l |
| Nettovekt | 158 kg |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50Hz |
| Temperaturområde | +2/+12°C |
| Volum, brutto | 506 l |
| Volum, netto | 261 l |
| Dørtype | Isolert dør |
| Kjølekapasitet | 386 |
| CO2-ekvivalent | 0.23 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddel | 0.07 kg |
| Kjølemiddeltype | R290 |
| SKU | 861800511 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å