IM-65PE-E-LM IM-ismaskin med innebygget binge
M113-D309
Les mer
Denna Hoshizaki F-1501MAJ-C är en som producerar upp till 600 kg Nugget av hög kvalitet per 24 timmar.
Hoshizaki -ismakere genererer granulær is av høy kvalitet i to fuktighetsvarianter, for eksempel Nugget -is. I cocktailer er de tørre og harde isnuggene det ideelle kjølemiddelet, ettersom de leverer akkurat den rette mengden fortynning, spesielt for sterke drikker, for eksempel Mojitos og Tiki Cocktails.
For matvisning har den lette strukturen til granulert is en rask avkjølingseffekt, noe som skaper et miljø med jevne temperaturer uten å forårsake ubehagelig frysing av fryseren. Dette er grunnen til at Hoshizaki Nugget is er svært populær og regnes som det ideelle materialet for å lage og legge attraktive matdisplayer. Ismaskinens ekstruderingshode utfører en høy kompresjon for å gi hardere og tørrere isklumper.
Get quote View spec sheetF-1501MAJ-C bruker kjølemiddel [R404A].
Materiale
Utsiden er laget av rustfritt stål. Den lukkede vannkretsen gir maksimal beskyttelse mot enhver form for forurensning under hele isproduksjonsprosessen. Alle Hoshizaki -maskiner er enkle å bruke, rengjøre og vedlikeholde.
Unik teknologi
FM-serien har et arbeidsbasert erstatningssystem, som kan overvåkes med en intuitiv kontrollskjerm for forebyggende vedlikehold. Hoshizaki var den første som introduserte en automatisk skylling av vannkretser
syklus, for å unngå skadelige mineralrester fra å tette det hydrauliske system og opprettholde topp sanitære forhold.
Smart design
Som alle Hoshizaki Ice -produsenter er F-1501MAJ-C designet for å vare og leveres med smarte designutstyr. Nugget ismaskin bruker karbongrafitforinger i stedet for konvensjonelle kulelagre, slik at maskinen kan fungere helt uten fett. Her forhindrer fravær av bevegelige deler slitasje, mens de vannsmurrede lagrene beskytter systemet mot ubehagelig forkalkning og bakteriell forurensning.
Plug & Play
Det smarte plug-and-play-designet garanterer et ekstremt enkelt og raskt oppsett.
Fleksibilitet
Trenger du å øke produksjonskapasiteten din? De variable oppsettene med modulære binger og baser lar brukeren blande og matche avhengig av individuelle krav og betingelser. Dimensjonene til F-1501MAJ-C er 768 x 676 x 874 mm.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | F-1501MAJ-C |
| Modellnavn | F-1501MAJ-C |
| Product availability | -- Not available |
| Merke | Hoshizaki |
| Produktkonfigurasjon | Modular |
| Tittel | Cubelet Ice Maker, Modular |
| Bredde | 768 mm |
| Dybde | 676 mm |
| Høyde | 874 mm |
| Strømforbruk | 2.02 kWh |
| Utvendig | Rustfritt stål |
| Bruttovekt | 143 kg |
| Nettovekt | 132 kg |
| Elektrisk tilkobling | 1/208 - 230V/60Hz |
| Kjølesystem | Luftkjølt |
| Isetype | Nugget |
| Isproduksjon | 600 |
| Kjølemiddeltype | R404A |
| SKU | F-1501MAJ-C |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å