DSM-13DE Isdispenser
L026
Les mer
Denne Hoshizaki DSM-12DE er en shuttle-isdispenser som produserer opptil 13 kg porsjoner av shuttle-is av høy kvalitet. Vanligvis brukes Hoshizaki-dispensere, der en rask, effektiv og matsikker servering av isvannskombinasjoner er nødvendig.
Dispensere spiller en avgjørende rolle når bedriftseiere ønsker å skaffe is og / eller vann til selvbetjening. De tre trinnene med kvalitetsproduksjon av is, beskyttet islagring og rask service av is er alle samlet i en enhet - ved hjelp av bare en knapp er forfriskningen klar på sekunder.
DSM DISPENSERE er kompakte og pålitelige apparater som produserer og serverer shuttle-is av høy kvalitet. Den enkle designen og smarte funksjonene, for matsikkerhet og mot forurensning, gjør DSM -dispensere populære for sykehus og helseinstitusjoner.
DSM-12DE bruker kjølemiddel R134a.
Avfallskontroll
Avfallskontroll for mer bærekraft; disse dispenserne gir intuitiv porsjonskontroll. Dette bidrar til å regulere forbruket av is blant sluttbrukere, og reduserer det totale energiforbruket og avfallet.
Matsikkerhet
Som med alle Hoshizaki -maskiner spiller hygiene, matsikkerhet og forurensningsvern en stor rolle. Dispensere drives av forbrukere direkte. For å eliminere helserisiko er maskinene designet for aldri å la luft eller vann treffe den nyproduserte isen mens den lagres.
Passer perfekt
Med utvendige dimensjoner B x D x H på mm er DSM-12DE kompakt og passer perfekt for små mellomrom. Vår dispenserportefølje rommer passende apparater for forskjellige krav angående serveringsmengder, lagringskapasitet og plassbegrensninger.
Plug & Play
Det smarte plug-and-play-designet garanterer et enkelt og raskt oppsett.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | L016-C403 |
| Modellnavn | DSM-12DE |
| Product availability | -- Not available |
| Merke | Hoshizaki |
| Produktkonfigurasjon | Innebygd binge |
| Garanti periode | 2 år |
| Opprinnelsesland | Japan |
| Tittel | Isdispenser |
| Inkludert | Monteringssett |
| Bredde | 180 mm |
| Bredde (pakket) | 244 mm |
| Dybde | 527 mm |
| Dybde (pakket) | 620 mm |
| Høyde | 695 mm |
| Høyde (pakket) | 748 mm |
| Volum (pakket) | 0.1132 m³ |
| Strømforbruk | 0.2 kWh |
| Omgivelsestemperatur (maksimalt) | 40 °C |
| Omgivelsestemperatur (minimum) | 5 °C |
| Spenningområde (Nominell spenning) | ±6% |
| Vannforsyningstrykk (maksimum) | 0.78MPa (7.8bar) |
| Vannforsyningstrykk (minimum) | 0.05MPa (0.5bar) |
| Vannforsyningstemperatur (maksimum) | 35 °C |
| Vannforsyningstemperatur (minimum) | 5 °C |
| Elektrisk kretsbryterbeskyttelse | 5 A |
| Utvendig | Akrylherdet stål (kabinett), ABS-støping (front- og bakpanel) |
| Bruttovekt | 28 kg |
| Nettovekt | 26 kg |
| Varmeavgivelse (OT 32°C, VT 21°C) | 0.3 kW |
| Elektrisk tilkobling | 1/220 - 240V/50Hz |
| Bingekapasitet | 3 kg |
| Volum, brutto | 0.113 l |
| Kjølesystem | Luftkjølt |
| Isetype | Shuttle |
| Isproduksjon | 13 |
| Vannforbruk - Luftkjølte ismaskiner | 0.108 |
| CO2-ekvivalent | 114 kg |
| Kjølemiddel | 0.08 kg |
| Kjølemiddeltype | R134a |
| SKU | L016-C403 |
| Tilbehør | Varenummer |
| 4HC-H Enkel | 9320-51 |
| 4HC-H Utskiftningspatron | 9655-11 |
L026
Les mer
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å