COMPACT KG220L DR G E KJØLESKAP MED GLASDØR
164220010
Les mer
HOSHIZAKI COMPACT K220R DR G E er en KJØLESKAP med et netto nytteinnhold på 77 Ltr.
COMPACT-serien tilbyr en sjelden kombinasjon: De er matsikre skap med kompakt størrelse og fremragende energiklassifisering i sin klasse. Disse små oppbevaringsskapene har en grunnflate på kun 59,5 x 64,5 cm og er enkle å plassere. Dette gjør COMPACT-serien til et svært populært skap blant de som driver små kjøkken, da de i de fleste tilfeller ikke har behov for kraftig Gastronorm-kjøleutstyr. Underbenkskapet COMPACT 220 passer under benkeplaten. Men når skapet brukes som frittstående løsning, gir “bordplaten” ekstra arbeidsplass.
MATVARESIKKERHET
Hoshizaki’s luftfordelingssystem sikrer korrekte og stabile temperaturer i kaldrommene for å ivareta matsikkerheten til enhver tid, ikke bare for kjøling av flasker.
LAVE DRIFTSKOSTNADER
Energieffektivitetsklassen til COMPACT K220R DR G E er A++. COMPACT-serien tilbyr en rekke ekstremt energieffektive kjøleenheter for små rom.
LAVT STØYNIVÅ
Bidrar til et sunnere arbeidsmiljø med lave støynivåer 38,8 dB (A) når kompressoren er i gang. Lav varmeutslipp på grunn av korte kompressortid.
HØY STANDARD I HYGIENE
Utformet for enkel rengjøring med glatte overflater overalt.
COMPACT K220R DR G E kommer med følgende :
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 151220010 |
| Modellnavn | COMPACT K220R DR G E |
| Tilbehør | Trådhylle, hvit Bunntrådhylle, hvit Sammenbyggningssett, Compact 220 |
| Merke | Hoshizaki |
| Garanti periode | 5 år |
| Opprinnelsesland | India |
| Tittel | KJØLESKAP |
| Inkludert | 1 hvit trådhylle (483,8 x 433 mm) + 1 bunnhylle |
| Utstyrt med | Høyrehengslet vendbar dør med lås. 2 hvite hyller. |
| Bredde | 595 mm |
| Bredde (pakket) | 614 mm |
| Dybde | 645 mm |
| Dybde (pakket) | 720 mm |
| Høyde | 833 mm |
| Høyde (pakket) | 997 mm |
| Volum (pakket) | 0.441 m³ |
| Strømforbruk | 197 kWh/year |
| Energieffektivitetsklasse | A++ |
| Standard for energieffektivitetsklassen | ISO 22041-2019 |
| Energieffektivitetindeks (EEI) | 9.92 EEI |
| Antall hyller | 2 |
| Maksimalt antall hyller | 9 |
| Hyllestørrelse | Hylle 483,8 x 433 mm |
| Temperaturområde | +1/+12°C |
| Klimaklasse | 4 |
| Tilkoblingseffekt | 70 W |
| Utvendig | Rustfritt stål |
| Innvendig | Hvit |
| Bruttovekt | 52 kg |
| Isolasjon tykkelse | 52 mm |
| Isolasjonstype | Polyuretan |
| Nettobrukbart volum | 77 l |
| Nettovekt | 43 kg |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50Hz |
| Lydnivå | 38.8 dB |
| Volum, brutto | 123 l |
| Kjølesystem | Innebygd kjølesystem |
| Dørtype | Isolert dør |
| Kjølekapasitet | 63 |
| CO2-ekvivalent | 0.108 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddel | 0.036 kg |
| Kjølemiddeltype | R600a |
| SKU | 151220010 |
| Tilbehør | Varenummer |
| Hvit trådhylle (484 x 433 mm) | 1519898 |
| Hvit bunn trådhylle (484 x 300 mm) | 1519899 |
164220010
Les mer
161220010
Les mer
154220010
Les mer
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å