| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 813969015 |
| Modellnavn | CF 61 SG |
| Merke | Gram |
| Tittel | Fryseboks |
| Bredde | 1700 mm |
| Dybde | 730 mm |
| Høyde | 865 mm |
| Product availability | -- Not available |
| Tilkoblingseffekt | 173 kW |
| Interiør | Hvit |
| Bruttovekt | 82 kg |
| Nettobrukbart volum | 580 l |
| Nettovekt | 82 kg |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50 Hz |
| Temperaturområde | -22/-14°C |
| Volum, brutto | 607 l |
| Volum, netto | 580 l |
| SKU | 813969015 |
813969015
CF 61 SG Fryseboks
Hydrocarbon fryseboks med rustfritt vippelokk, håndtak med lås, smeltevannsavløp og 3 trådkurver.
Temperaturområde -22 / -14°C
Mål inkludert håndtak og hengsler: 1700 x 730 x 865 mm
Utvändigt/Invändigt: Vit/Vit
Hjul i aluminium
Get quote View spec sheet