| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 813949016 |
| Modellnavn | CF 45 SG UK |
| Merke | Advance |
| Garanti periode | 3 år |
| Opprinnelsesland | Danmark |
| Tittel | CHEST FREEZER |
| Accessories included | 2 wire baskets |
| Bredde | 1300 mm |
| Bredde (pakket) | 1550 mm |
| Dybde | 730 mm |
| Dybde (pakket) | 760 mm |
| Høyde | 900 mm |
| Høyde (pakket) | 940 mm |
| Volum (pakket) | 1.107 m³ |
| Strømforbruk | 584 kWh |
| Energieffektivitetsklasse | C |
| Antall trådkurver | 2 |
| Tilkoblingseffekt | 146 kW |
| Utside | Hvit |
| Interiør | Hammered aluminium |
| Bruttovekt | 68 kg |
| Isolasjon tykkelse | 60 mm |
| Isolasjonstype | Cyclopentane |
| Nettobrukbart volum | 361 l |
| Nettovekt | 64 kg |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50 Hz |
| Lydnivå | 49 dB |
| Temperaturområde | -22/-14°C |
| Volum, brutto | 416 l |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddeltype | R600a |
| SKU | 813949016 |
813949016
CF 45 SG UK CHEST FREEZER
Hydro Carbon Chest Freezer equipped with lift up stainless lid, handle and lock, defrost water drain complete with 2 wire baskets.
Temperature range -22 / -14°c
Volume Gross: 447 Ltr
Dimensions including handle & hinges:1300 x 730 x 865 mm
Exterior / Interior: White / White
Alu
Castors