SANTOS N53 Isknuser
N53
Les mer
Isknuseren C-105 er lett å bruke og kompakt. Den er ideell til å knuse små mengder is som skal brukes i drinker og cocktailer. Isknuseren er så liten at den kan plasseres i baren og på buffetdisken. Den kan håndtere 3–5 kg is på bare 60 sekunder.
Get quote View spec sheet| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | C-105 |
| Modellnavn | C-105 |
| Tittel | Isknuser |
| Bredde | 370 mm |
| Dybde | 315 mm |
| Høyde | 515 mm |
| Strømforbruk | 0.15 kW |
| Knusingskapasitet | 5 kg/min |
| Utside | Rustfritt stål |
| Bruttovekt | 25 kg |
| Nettovekt | 21 kg |
| Elektrisk tilkobling | 1/220 - 240V/50Hz |
| Bingekapasitet | 5 kg |
| SKU | C-105 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å