Baker F 625 DR BAKERIFRYSESKAP
143620010
Les mer
GRAM BAKER SF 1500 CBG er en med et internt nettovolum på 0 Ltr.
Generasjoner av bakere, konfektmakere og konditorer stoler på at GRAM BAKER oppbevarings- og prosess skap vil ivareta kvaliteten til deres utsøkte bakeriprodukter. Dette er et stort privilegium og inspirerer oss hver dag. GRAM BAKER linjen omfatter en komplett serie med kjøleskap, frysere, hurtigkjølere og heve-/raskeskap.
GRAMs luftsirkulasjonssystem sikrer korrekt og jevn temperatur i skapet. Luft blir trukket ut og kjølt ned og så sendt tilbake i skapet, der luften sirkulerer rundt alle matvarene. Dermed bidrar man til å hindre uønsket uttørking og “hinne” på bakervarene.
BEVARER KVALITETEN
Både oppbevarings- og prosesskap leveres med innebygde funksjoner som bevarer kvaliteten til bakeriproduktene dine til enhver tid
LAVE DRIFTSKOSTNADER
Den energieffektive kjøleteknikken som er benyttet i dette brede utvalget av oppbevaringsskap kan hjelpe til med å redusere de daglige driftskostnadene
INNEBYGD SIKKERHET
Styring utstyrt med sikkerhetsfunksjoner: Døralarm, alarmer for høy temperatur eller når kondensatorfilteret trenger å rengjøres for å unngå overoppheting. Styringen er perfekt beskyttet mot vannsprut bak toppanelet.
MULTI-FUNKSJONELL
SF kan brukes som hurtigkjøle-/fryseskap, oppbevaringsfryser, oppbevaringskjøleskap, opptiningsskap. Det er utstyrt med en tørrkjølefunksjon. GA kan ut fra behov også brukes kontinuerlig som fryser, kjøleskap eller heveskap
DESIGNET FOR BAKERE
GRAM BAKER-serien har funksjoner, spesielt utviklet for kravene til bakeribedrifter. Skapet oppfyller standard størrelser på bakerbrettet, og bæreskinnene kan plasseres individuelt.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 861540503 |
| Modellnavn | BAKER SF 1500 CBG |
| Merke | Gram |
| Garanti periode | 5 år |
| Utstyrt med | Right hand hinged reversible door with positive handle and lock, stainless and heated floor with drive-in ramp, dry cooling, controlled thawing. |
| Bredde | 880 mm |
| Bredde innvendig | 695 mm |
| Dybde | 1088 mm |
| Dybde innvendig | 895 mm |
| Høyde | 2465 mm |
| Høyde innvendig | 1850 mm |
| Temperaturområde | -30/+10°C |
| Product availability | -- Not available |
| Klimaklasse | 4 |
| Utside | Rustfritt stål |
| Interiør | Rustfri |
| Bruttovekt | 228 kg |
| Isolasjon tykkelse | 60 mm |
| Isolasjonstype | Cyclopentane |
| Nettovekt | 228 kg |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50Hz |
| Volum, brutto | 1422 l |
| Dørtype | Isolert dør |
| Kjølekapasitet | 2336 |
| CO2-ekvivalent | 1.38 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddel | 0.46 kg |
| Kjølemiddeltype | R290 |
| SKU | 861540503 |
| Tilbehør | Varenummer |
| Rustfritt gulv med innbygd varme og oppkjørselsrampe, 100 mm | 818649901 |
| Rustfritt gulv med oppkjørselsrampe, 100 mm | 818649902 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å