Baker F 625 DR BAKERIFRYSESKAP
143620010
Les mer
GRAM BAKER F 1808 CBG A5 DLA DRA L2 er en med et internt nettovolum på 340 Ltr.
Generasjoner av bakere, konfektmakere og konditorer stoler på at GRAM BAKER oppbevarings- og prosess skap vil ivareta kvaliteten til deres utsøkte bakeriprodukter. Dette er et stort privilegium og inspirerer oss hver dag. GRAM BAKER linjen omfatter en komplett serie med kjøleskap, frysere, hurtigkjølere og heve-/raskeskap.
GRAMs luftsirkulasjonssystem sikrer korrekt og jevn temperatur i skapet. Luft blir trukket ut og kjølt ned og så sendt tilbake i skapet, der luften sirkulerer rundt alle matvarene. Dermed bidrar man til å hindre uønsket uttørking og “hinne” på bakervarene.
BEVARER KVALITETEN
Både oppbevarings- og prosesskap leveres med innebygde funksjoner som bevarer kvaliteten til bakeriproduktene dine til enhver tid
LAVE DRIFTSKOSTNADER
Den energieffektive kjøleteknikken som er benyttet i dette brede utvalget av oppbevaringsskap kan hjelpe til med å redusere de daglige driftskostnadene
INNEBYGD SIKKERHET
Styring utstyrt med sikkerhetsfunksjoner: Døralarm, alarmer for høy temperatur eller når kondensatorfilteret trenger å rengjøres for å unngå overoppheting. Styringen er perfekt beskyttet mot vannsprut bak toppanelet.
DESIGNET FOR BAKERE
GRAM BAKER-serien har funksjoner, spesielt utviklet for kravene til bakeribedrifter. Skapet oppfyller standard størrelser på bakerbrettet, og bæreskinnene kan plasseres individuelt.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 861811502 |
| Modellnavn | BAKER F 1808 CBG A5 DLA DRA L2 |
| Merke | Gram |
| Garanti periode | 5 år |
| Utstyrt med | Equipped with Stainless steel solid top with 5 cm backsplash, 2 door sections each with 9 pairs of trayslides (46x61 cm) |
| Bredde | 1700 mm |
| Dybde | 819 mm |
| Høyde inkludert ben (minimum) | 885 mm |
| Høyde inkludert ben (maksimum) | 950 mm |
| Energieffektivitetsklasse | D |
| Temperaturområde | -25/-5°C |
| Klimaklasse | 4 |
| Utside | Rustfritt stål |
| Interiør | Rustfri |
| Bruttovekt | 184 kg |
| Isolasjon tykkelse | 50 mm |
| Isolasjonstype | Cyclopentane |
| Ben / Hjul | H = 125-200 mm (L) |
| Nettobrukbart volum | 340 l |
| Nettovekt | 184 kg |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50Hz |
| Volum, brutto | 588 l |
| Volum, netto | 340 l |
| Dørtype | Isolert dør |
| Kjølekapasitet | 550 |
| CO2-ekvivalent | 0.25 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddel | 0.08 kg |
| Kjølemiddeltype | R290 |
| SKU | 861811502 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å