B-340SB Isbinge
M192
Les mer
Isbingen B-801SA passer perfekt med Hoshizakis ismaskiner for å sikre rikelige mengder is til ethvert tidspunkt.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | G008 |
| Modellnavn | B-801SA |
| Tittel | Isbinge |
| Bredde | 1220 mm |
| Dybde | 820 mm |
| Høyde | 1016 mm |
| Product availability | -- Not available |
| Bruttovekt | 86 kg |
| Materiale | Stainless Steel |
| Nettovekt | 64 kg |
| Volum, netto | 348 l |
| SKU | G008 |
| Dokumentasjon | |
| Spec sheet | Last ned |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å