ADVANCE SBU20GTE Blåsekjøler/-fryser
975780520
Les mer
ADVANCE SBU20GLE er en Blåsekjøler/-fryser, innebygd modell uten topplate.
KPS -serien er designet for å dekke alle forskrifter rundt den perfekt hygieniske overgangen fra matlaging til avkjøling av dine verdifulle råvarer.
Get quote View spec sheetMatsikkerhet
Matvarer håndteres i full overensstemmelse med HACCP -retningslinjene. HACCP -alarmer og et automatisk skifte til «lagringsmodus» er nyttige tillegg for å hjelpe deg med å sikre høyeste matsikkerhet til enhver tid.
Høy matkvalitet
Smak, tekstur, utseende samt vitaminer og næringsinnhold bevares. Bruk av IFR -funksjon beskytter også mot overflatefryseskader.
Allsidighet
Tilbyr forskjellige driftsmåter: IFR -drift, tid eller temperatur kontrollert chill syklus. Opptil 20 tilpassede sykluser kan lagres.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 975780522 |
| Modellnavn | ADVANCE SBU20GLE |
| Tilbehør | Ingen |
| Merke | Hoshizaki |
| Garanti periode | 3 år |
| Opprinnelsesland | Italia |
| Tittel | Blåsekjøler/-fryser, innebygd modell uten topplate |
| Inkludert | Ingen |
| Utstyrt med | Enpunktsføler, avtakbart trådstativ for 1/1 GN og/eller EN 600 x 400 mm |
| Bredde | 745 mm |
| Bredde (pakket) | 810 mm |
| Bredde innvendig | 620 mm |
| Dybde | 700 mm |
| Dybde (pakket) | 770 mm |
| Dybde innvendig | 590 mm |
| Høyde | 742 mm |
| Høyde inkludert ben (minimum) | 817 mm |
| Høyde inkludert ben (maksimum) | 850 mm |
| Høyde (pakket) | 1060 mm |
| Høyde innvendig | 375 mm |
| Volum (pakket) | 0.6611 m³ |
| Avstand mellom bæreskinner, GN/EN | 530/600 |
| Maksimal dybde på GN-brett, GN/EN | 325/400 |
| Høyde fra bunn til nederste bæreskinne | 38 mm |
| Høyde fra top til øverste bæreskinne | 48 mm |
| Energiforbruk – Nedkjøling (kWh/kg) | 0.08 kWh/kg |
| Energiforbruk – Nedfrysing (kWh/kg) | 0.26 kWh/kg |
| Maksimalt antall plater | 5 |
| GN platestørrelse | 1/1 GN / 400 x 600 mm EN |
| Temperaturområde | -40/+10°C |
| Klimaklasse | 5 |
| Utvendig | Rustfritt stål AISI 304 |
| Innvendig | Rustfritt stål AISI 304 |
| Bruttovekt | 95 kg |
| Isolasjonstype | Cyclopentane |
| Nettovekt | 85 kg |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50Hz |
| Lydnivå | 60 dB |
| Kjølesystem | Innebygd kjølesystem |
| Kjølekapasitet | 20 |
| Frysekapasitet | 12 |
| CO2-ekvivalent | 0.24 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddel | 0.08 kg |
| Kjølemiddeltype | R290 |
| SKU | 975780522 |
975780520
Les mer
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å