Premier U 80 DR CO2 (AKCC-B) Kjøle-/Fryseskap «U» type med Danfoss m/bluetooth styring for eksternt kjølesystem
188801015
Les mer
ADVANCE-serien fra Hoshizaki er en rekke robuste kjøleskap og frysere som oppfyller kravene til krevende profesjonelle kjøkkenmiljøer.
Advance K 70-3 L DR er et Kjøleskap med et internt nettovolum på 415 liter. Utvendige mål på skapet er 654 x 830 x 1980-2030 mm.
Get quote View spec sheetROBUST MATERIAL
Klimaklasse 5 – nikkelfritt rustfritt stål innvendig og utvendig gjør ADVANCE perfekt for et krevende og ofte varmt kjøkken miljø hvor luftfuktighet kan være høy.
MAKSIMAL OPPBEVARINGSPLASS
Med hyller helt fra toppen til bunnen av skapet, utnyttes den innvendige plassen effektivt og gir maksimal oppbevaringsplass.
ENKEL RENGØRING
Runde hjørner inne i skapene, glatte overflater, støpte bæreskinner med anti-vipp, avtakbar dørpakning og rengjøringsfri kondenstator (uten filter) gjør det enkelt og raskt å holde skapene rene.
Antivipp-funksjonen på bæreskinnene bidrar til å forhindre søl.
RASKT VEDLIKEHOLD
Kjølesystemet er plassert på toppen av skapet. Det gir ekstra og verdifull plass inne i skapet og gjør det mulig å utføre generelt vedlikehold og service.
ENSARTET KØKKENDESIGN
ADVANCE-skapene er designet for å passe til Hoshizaki’s kjølekonsept – noe som sikrer en ensartet og harmonisk kjøkkendesign.
STABIL TEMPERATUR
Det supereffektive luftledesystemet gir en stabil temperatur i hele skapet, også vet automatisk avriming og hyppig døråpning.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 121701010 |
| Modellnavn | Advance K 70-3 L DR |
| Tilbehør | Set of legs 130-180 mm Set of castors 125 mm (2 x breaked and 2 x unbreaked) Grey shelf with back guard Grey bottom shelf with back guard Stainless shelf with back guard Stainless bottom shelf with back guard Set of stainless shelves (3 top and 1 bottom) with back guard Master key Pedal door openers with overload protection |
| Merke | Hoshizaki |
| Garanti periode | 5 år |
| Opprinnelsesland | Tyrkia |
| Tittel | Refrigerator |
| Inkludert | 3 grå hyller PE belagt med bakkant (530 x 650 mm) + 1 stk. bunn trådhylle |
| Utstyrt med | Høyrehengslet vendbar dør med lås, selvlukkende dør, 4 grå trådhyller, LED lys. |
| Bredde | 654 mm |
| Bredde (pakket) | 704 mm |
| Dybde | 830 mm |
| Dybde (pakket) | 880 mm |
| Høyde | 1850 mm |
| Høyde inkludert ben (minimum) | 1980 mm |
| Høyde inkludert ben (maksimum) | 2030 mm |
| Høyde (pakket) | 2150 mm |
| Volum (pakket) | 1.43 m³ |
| Strømforbruk | 411 kWh/year |
| Energieffektivitetsklasse | B |
| Standard for energieffektivitetsklassen | ISO 22041: 2019 |
| Energieffektivitetindeks (EEI) | 31.81 EEI |
| Antall hyller | 4 |
| Maksimalt antall hyller | 22 |
| Hyllestørrelse | 2/1 GN dyp |
| Temperaturområde | 0/+10°C |
| Klimaklasse | 5 |
| Tilkoblingseffekt | 140 W |
| Utvendig | Rustfritt stål AISI 304 |
| Innvendig | Rustfritt stål AISI 304 |
| Bruttovekt | 116 kg |
| Nettovekt | 108 kg |
| Isolasjon tykkelse | 60 mm |
| Isolasjonstype | Polyuretan |
| Ben / Hjul | H = 130-180 mm (L) |
| Nettobrukbart volum | 415 l |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50Hz |
| Lydnivå | 50 dB |
| Volum, brutto | 600 l |
| Kjølesystem | Innebygd kjølesystem |
| Dørtype | Isolert dør |
| Kjølekapasitet | 361 |
| CO2-ekvivalent | 0.17 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddel | 0.058 kg |
| Kjølemiddeltype | R290 |
| SKU | 121701010 |
| Tilbehør | Varenummer |
| Trådhylle grå, PE belagt med bakkant, 2/1 GN dyp, ekskl. bæreskinner | 760660009 |
| Trådhylle (rustfritt stål) med bakkant, 2/1 GN dyp | 760660013 |
| Hjul (sett), H = 125 mm | 760660022 |
| Ben (sett), H = 130-180 mm | 760660118 |
| Hovednøkkel | 760660430 |
| Bunn trådhylle (rustfritt stål) med bakkant, 2/1 GN dyp | 760660437 |
| Bunn trådhylle grå, PE belagt med bakkant, 2/1 GN dyp, ekskl. bæreskinner | 760660442 |
| Trådhyllesett (rustfritt stål) (3 stk. + 1 stk. bunn trådhylle) med bakkant, 2/1 GN dyp, ekskl. bæreskinner | 760660444 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å