Advance F 70-4 L DR Fryseskap
133701010
Les mer
ADVANCE-serien fra Hoshizaki er en rekke robuste kjøleskap og frysere som oppfyller kravene til krevende profesjonelle kjøkkenmiljøer.
Advance F 70 C DR er et med et internt nettovolum på 420 liter. Utvendige mål på skapet er 654 x 830 x 1975 mm.
Get quote View spec sheetROBUST MATERIAL
Klimaklasse 5 – nikkelfritt rustfritt stål innvendig og utvendig gjør ADVANCE perfekt for et krevende og ofte varmt kjøkken miljø hvor luftfuktighet kan være høy.
MAKSIMAL OPPBEVARINGSPLASS
Med hyller helt fra toppen til bunnen av skapet, utnyttes den innvendige plassen effektivt og gir maksimal oppbevaringsplass.
ENKEL RENGØRING
Runde hjørner inne i skapene, glatte overflater, støpte bæreskinner med anti-vipp, avtakbar dørpakning og rengjøringsfri kondenstator (uten filter) gjør det enkelt og raskt å holde skapene rene.
Antivipp-funksjonen på bæreskinnene bidrar til å forhindre søl.
RASKT VEDLIKEHOLD
Kjølesystemet er plassert på toppen av skapet. Det gir ekstra og verdifull plass inne i skapet og gjør det mulig å utføre generelt vedlikehold og service.
ENSARTET KØKKENDESIGN
ADVANCE-skapene er designet for å passe til Hoshizaki’s kjølekonsept – noe som sikrer en ensartet og harmonisk kjøkkendesign.
STABIL TEMPERATUR
Det supereffektive luftledesystemet gir en stabil temperatur i hele skapet, også vet automatisk avriming og hyppig døråpning.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 123702010 |
| Modellnavn | Advance F 70 C DR |
| Merke | Hoshizaki |
| Garanti periode | 5 år |
| Opprinnelsesland | Tyrkia |
| Inkludert | 3 grå hyller PE belagt med bakkant (530 x 650 mm) + 1 stk. bunn trådhylle |
| Utstyrt med | Right hand hinged reversible door with lock, automatic door closing, 4 grey shelves, LED lighting |
| Bredde | 654 mm |
| Bredde (pakket) | 745 mm |
| Dybde | 830 mm |
| Dybde (pakket) | 920 mm |
| Høyde | 1975 mm |
| Høyde (pakket) | 2090 mm |
| Volum (pakket) | 1.43 m³ |
| Strømforbruk | 2171 kWh/year |
| Energieffektivitetsklasse | D |
| Standard for energieffektivitetsklassen | ISO 22041: 2019 |
| Energieffektivitetindeks (EEI) | 61.3 EEI |
| Antall hyller | 4 |
| Maksimalt antall hyller | 22, distance of 57 mm |
| Hyllestørrelse | 2/1 GN dyp |
| Temperaturområde | -25/-12°C |
| Klimaklasse | 5 |
| Tilkoblingseffekt | 650 W |
| Utvendig | Rustfritt stål AISI 304 |
| Innvendig | Rustfritt stål AISI 304 |
| Bruttovekt | 133 kg |
| Nettovekt | 123 kg |
| Isolasjon tykkelse | 60 mm |
| Isolasjonstype | Polyuretan |
| Ben / Hjul | H = 125 mm (C) |
| Nettobrukbart volum | 420 l |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50Hz |
| Lydnivå | 54 dB |
| Volum, brutto | 600 l |
| Kjølesystem | Innebygd kjølesystem |
| Dørtype | Isolert dør |
| Kjølekapasitet | 506 |
| CO2-ekvivalent | 0.246 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddel | 0.082 kg |
| Kjølemiddeltype | R290 |
| SKU | 123702010 |
| Tilbehør | Varenummer |
| Trådhylle grå, PE belagt med bakkant, 2/1 GN dyp, ekskl. bæreskinner | 760660009 |
| Trådhylle (rustfritt stål) med bakkant, 2/1 GN dyp | 760660013 |
| Hjul (sett), H = 125 mm | 760660022 |
| Ben (sett), H = 130-180 mm | 760660118 |
| Hovednøkkel | 760660430 |
| Bunn trådhylle (rustfritt stål) med bakkant, 2/1 GN dyp | 760660437 |
| Bunn trådhylle grå, PE belagt med bakkant, 2/1 GN dyp, ekskl. bæreskinner | 760660442 |
| Trådhyllesett (rustfritt stål) (3 stk. + 1 stk. bunn trådhylle) med bakkant, 2/1 GN dyp, ekskl. bæreskinner | 760660444 |
133701010
Les mer
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å