PREMIER TK150 CO2 1N BK NF PREMIER Enkelt modul TK150 CO2 1N NF
5LMA6GQRH-N1ALBC
Les mer
Hoshizaki ACR-130DG-22-CRS-L2 er en med et innvendig nettovolum på 128 l.
Kjølbenken oppfyller de strenge kravene i profesjonelle kjøkken og bidrar til å optimalisere arbeidsrytmen med sitt gjennomtenkte design og robuste konstruksjon.
Get quote View spec sheetEffektiv kjøling
Klimaklasse 5 og et effektivt luftsirkulasjonssystem med ventilert kjøling opprettholder den optimale temperaturen, selv i kjøkken med høy luftfuktighet og omgivelsestemperaturer på opptil +40 °C. Automatisk avriming og gjenfordamping av tinevann bidrar også til å sikre at maten forblir fersk.
Hygieniske overflater
Både innvendige og utvendige flater er laget av nikkelfritt rustfritt stål (AISI 430), noe som sikrer et robust, fødevaresikkert miljø som er enkelt å rengjøre og vedlikeholde.
Brukervennlig design
Vendbare dører, bæreskinner med anti-vipp, ergonomiske håndtak i full bredde og avtakbare magnetiske dørpakninger med trippel isolasjon bidrar til en god arbeidsrytme i kjøkkenet.
Vedlikehold og service
Rengjøringsfri, uttrekkbar kondensator reduserer vedlikeholdskostnader, gjør service enklere og sikrer stabil ytelse.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | 889000834 |
| Modellnavn | ADVANCE ACR-130DG-22-CRS-L2 |
| Tilbehør | Set of legs for 830-880 mm Counter-top (L1) Set of 4 Castors for 850 mm Counter-top (C1) Set of 4 Castors for 900 mm Counter-top (C2) Flat worktop |
| Merke | Hoshizaki |
| Garanti periode | 5 år |
| Opprinnelsesland | Tyrkia |
| Tittel | 2-Section Refrigerated Counter |
| Inkludert | Ingen |
| Utstyrt med | Flat worktop with 100 mm splashback, 2 drawer sections each with 2 x 1/2 drawers |
| Bredde | 1314 mm |
| Bredde (pakket) | 1364 mm |
| Dybde | 700 mm |
| Dybde (pakket) | 760 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Høyde (pakket) | 1200 mm |
| Volum (pakket) | 1.27 m³ |
| Strømforbruk | 721 kWh/year |
| Energieffektivitetsklasse | B |
| Standard for energieffektivitetsklassen | ISO 22041: 2019 |
| Energieffektivitetindeks (EEI) | 34.07 EEI |
| GN platestørrelse | 1/1 GN |
| Temperaturområde | -2/+8°C |
| Klimaklasse | 5 |
| Tilkoblingseffekt | 180 W |
| Utvendig | Rustfritt stål AISI 304 |
| Innvendig | Rustfritt stål AISI 304 |
| Bruttovekt | 125 kg |
| Nettovekt | 110 kg |
| Isolasjon tykkelse | 50 mm |
| Isolasjonstype | Cyclopentane |
| Ben / Hjul | H = 125-200 mm (L) |
| Nettobrukbart volum | 128 l |
| Antall seksjoner | 2 fag |
| Elektrisk tilkobling | 230V, 50Hz |
| Lydnivå | 51 dB |
| Volum, brutto | 301 l |
| Benkeplatevalg | Plan benkeplate A |
| Kjølesystem | Innebygd kjølesystem |
| Produkttype | Kjøle/frysebenk |
| Dør/skuff konfigurasjon | Skuffesett med 2 x 1/2 skuffer |
| Kjølekapasitet | 367 |
| CO2-ekvivalent | 0.165 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddel | 0.055 kg |
| Kjølemiddeltype | R290 |
| Prislisteoverskrift kjøle-/frysbenker | KJØLEBENK MED BENKEPLATETYPE A |
| SKU | 889000834 |
| Tilbehør | Varenummer |
| Hjul (sett), H = 150 mm | 760660011 |
| Hjul (sett), H = 200 mm | 760660012 |
| Ben (sett), H = 130-180 mm | 760660118 |
| Ben (sett), H = 135-200 mm | 760660119 |
| Hjul, forhøyningssett (øker hjulhøyden med 50 mm) | 760660453 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å