FM-150AKE-HC-SB Flakismaskin, Modulær
F128-C101
Les mer
Denna Hoshizaki FM-80KE-HCN är en Nugget-ismaskin, Innebygget binge som producerar upp till 75 kg Nugget av hög kvalitet per 24 timmar.
Hoshizaki -isprodusenter genererer granulær is av høy kvalitet, for eksempel Flake -is. Den lette konsistensen av granulert is har en rask avkjølingseffekt, og skaper et miljø med jevne temperaturer uten å forårsake ubehagelig frysing av fryseren. Dette er grunnen til at Hoshizaki Flake -is er svært populær og regnes som det ideelle materialet for å lage og legge attraktive matdisplayer. For flakeis er ekstruderingshodet utstyrt med brede kanaler og flerbladskuttere.
Get quote View spec sheetBærekraftig
FM-80KE-HCN bruker kjølemiddel R290. Dette naturlige kjølemediet er ikke bare klimavennlig, men øker også maskinen når det gjelder ytelse og produksjonskapasitet.
Materiale
Utsiden er laget av rustfritt stål og den lukkede vannkretsen gir maksimal beskyttelse mot enhver form for forurensning under hele isproduksjonsprosessen. Alle Hoshizaki -maskiner er enkle å bruke, rengjøre og vedlikeholde.
Unik teknologi
FM-serien har et arbeidsbasert erstatningssystem, som kan overvåkes med en intuitiv kontrollskjerm for forebyggende vedlikehold. Hoshizaki var den første som introduserte en automatisk skyllesyklus for vannkretser, for å unngå at skadelige mineralrester skulle tette det hydrauliske systemet og opprettholde topphygieniske forhold.
Smart design
Som alle Hoshizaki Ice -produsenter er FM-80KE-HCN designet for å vare og leveres med smarte designutstyr. Flaker bruker karbongrafitforinger i stedet for konvensjonelle kulelagre, slik at maskinen kan fungere helt uten fett. Her forhindrer fravær av bevegelige deler slitasje, mens de vannsmurrede lagrene beskytter systemet mot ubehagelig forkalkning og bakteriell forurensning.
Plug & Play
Det smarte plug-and-play-designet garanterer et enkelt og raskt oppsett.
Passer perfekt
Med utvendige dimensjoner B x D x H på mm er FM-80KE-HCN kompakt og passer perfekt for små mellomrom.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | F114-C106 |
| Modellnavn | FM-80KE-HCN |
| Tilbehør | 4HC-H vannfilteranlegg |
| Ismaskintype | Nugget Ijsmachine |
| Merke | Hoshizaki |
| Produktkonfigurasjon | Innebygd binge |
| Garanti periode | 2 år |
| Opprinnelsesland | Storbritannia |
| Tittel | Nugget-ismaskin, Innebygget binge |
| Inkludert | Monteringssett, Isspade |
| Tilsvarende vannfiltre | 4HC-H Enkel, 4HC-H utskiftningspatron |
| Bredde | 640 mm |
| Bredde (pakket) | 746 mm |
| Dybde | 600 mm |
| Dybde (pakket) | 706 mm |
| Høyde | 711 mm |
| Høyde (pakket) | 887 mm |
| Volum (pakket) | 0.4672 m³ |
| Dimensjoner ben | For ben 87-122 mm ekstra |
| Strømforbruk | 0.27 kWh |
| Omgivelsestemperatur (maksimalt) | 40 °C |
| Omgivelsestemperatur (minimum) | 5 °C |
| Spenningområde (Nominell spenning) | ±6% |
| Vannforsyningstrykk (maksimum) | 0.8MPa (8bar) |
| Vannforsyningstrykk (minimum) | 0.05MPa (0.5bar) |
| Vannforsyningstemperatur (maksimum) | 35 °C |
| Vannforsyningstemperatur (minimum) | 5 °C |
| Elektrisk kretsbryterbeskyttelse | 6 A |
| Utvendig | Rustfritt stål AISI 441, galvanisert stål (bak) |
| Bruttovekt | 75 kg |
| Nettovekt | 65 kg |
| Varmeavgivelse (OT 32°C, VT 21°C) | 0.45 kW |
| Elektrisk tilkobling | 1/220 - 240V/50Hz |
| Bingekapasitet | 32 kg |
| Kjølesystem | Luftkjølt |
| Isetype | Nugget |
| Isproduksjon | 75 |
| Vannforbruk - Luftkjølte ismaskiner | 0.075 |
| CO2-ekvivalent | 0.189 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Kjølemiddel | 0.063 kg |
| Kjølemiddeltype | R290 |
| SKU | F114-C106 |
| Tilbehør | Varenummer |
| 4HC-H Enkel | 9320-51 |
| 4HC-H Utskiftningspatron | 9655-11 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å