FM-150AKE-HC-SB Flakismaskin, Modulær
F128-C101
Les mer
Denne modulære ismaskinen produserer flakis, som ofte brukes til utstilling av fisk, ferskmat og drikkevarer i flaske. I helsevesenet brukes flakis også til organtransport. Vannforbruket er likt isproduksjonen på grunn av den mest effektive islagingsprosessen med det unike skruesystemet. Den viktigste egenskapen til Hoshizakis flakis er at "fryseforbrenning" forhindres ved utstilling av fersk fisk eller ferskvarer. Denne modellen har en rustfri stålbunn og konfigureres med våre isbinger.
Get quote View spec sheet| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | F074-C101 |
| Modellnavn | FM-1800ALKE-SB |
| Product availability | -- Not available |
| Ismaskintype | Flakismaskin |
| Merke | Hoshizaki |
| Produktkonfigurasjon | Modular |
| Tittel | Flakismaskin, Modulær |
| Vennligst observer | Denne typen ismaskin er spesialbestilling. Vær oppmerksom på lengre leveringstider. |
| Bredde | 1080 mm |
| Dybde | 700 mm |
| Høyde | 780 mm |
| Strømforbruk | 0.71 kWh |
| Utvendig | Rustfritt stål |
| Bruttovekt | 155 kg |
| Nettovekt | 140 kg |
| Elektrisk tilkobling | 1/220 - 240V/50Hz |
| Kjølesystem | Ekstern kondensator |
| Isetype | Flak |
| Isproduksjon | 1800 |
| Vannforbruk - Luftkjølte ismaskiner | 1.81 |
| CO2-ekvivalent | 118 kg |
| Kjølemiddeltype | R404A |
| SKU | F074-C101 |
| Tilbehør | Varenummer |
| 4HC-H Tredobbel | 9320-53 |
| 4HC-H Utskiftningspatron | 9655-11 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å