FM-150AKE-HC-SB Flakismaskin, Modulær
F128-C101
Les mer
Denna Hoshizaki FM-150KE-50-N är en Nugget-ismaskin, Innebygget binge som producerar upp till 140 kg Nugget av hög kvalitet per 24 timmar.
Hoshizaki -ismakere genererer granulær is av høy kvalitet i to fuktighetsvarianter, for eksempel Nugget -is. I cocktailer er de tørre og harde isnuggene det ideelle kjølemiddelet, ettersom de leverer akkurat den rette mengden fortynning, spesielt for sterke drikker, for eksempel Mojitos og Tiki Cocktails.
For matvisning har den lette strukturen til granulert is en rask avkjølingseffekt, noe som skaper et miljø med jevne temperaturer uten å forårsake ubehagelig frysing av fryseren. Dette er grunnen til at Hoshizaki Nugget is er svært populær og regnes som det ideelle materialet for å lage og legge attraktive matdisplayer. Ismaskinens ekstruderingshode utfører en høy kompresjon for å gi hardere og tørrere isklumper.
Get quote View spec sheetFM-150KE-50-N bruker kjølemiddel R134a.
Materiale
Utsiden er laget av rustfritt stål. Den lukkede vannkretsen gir maksimal beskyttelse mot enhver form for forurensning under hele isproduksjonsprosessen. Alle Hoshizaki -maskiner er enkle å bruke, rengjøre og vedlikeholde.
Unik teknologi
FM-serien har et arbeidsbasert erstatningssystem, som kan overvåkes med en intuitiv kontrollskjerm for forebyggende vedlikehold. Hoshizaki var den første som introduserte en automatisk skylling av vannkretser
syklus, for å unngå skadelige mineralrester fra å tette det hydrauliske system og opprettholde topp sanitære forhold.
Smart design
Som alle Hoshizaki Ice -produsenter er FM-150KE-50-N designet for å vare og leveres med smarte designutstyr. Nugget ismaskin bruker karbongrafitforinger i stedet for konvensjonelle kulelagre, slik at maskinen kan fungere helt uten fett. Her forhindrer fravær av bevegelige deler slitasje, mens de vannsmurrede lagrene beskytter systemet mot ubehagelig forkalkning og bakteriell forurensning.
Plug & Play
Det smarte plug-and-play-designet garanterer et ekstremt enkelt og raskt oppsett.
Passer perfekt
Med utvendige dimensjoner B x D x H på 940 x 600 x 800 mm er FM-150KE-50-N kompakt og passer perfekt for små mellomrom.
| Spesifikasjon | Value |
| Varenummer | F080-C129 |
| Modellnavn | FM-150KE-50-N |
| Ismaskintype | Nugget Ijsmachine |
| Merke | Hoshizaki |
| Produktkonfigurasjon | Innebygd binge |
| Tittel | Nugget-ismaskin, Innebygget binge |
| Vennligst observer | Denne typen ismaskin er spesialbestilling. Vær oppmerksom på lengre leveringstider. |
| Bredde | 940 mm |
| Bredde (pakket) | 1046 mm |
| Dybde | 600 mm |
| Dybde (pakket) | 706 mm |
| Høyde | 800 mm |
| Høyde (pakket) | 887 mm |
| Volum (pakket) | 0.655 m³ |
| Strømforbruk | 0.64 kWh |
| Utvendig | Rustfritt stål |
| Bruttovekt | 94 kg |
| Nettovekt | 81 kg |
| Elektrisk tilkobling | 1/220 - 240V/50Hz |
| Bingekapasitet | 65 kg |
| Kjølesystem | Luftkjølt |
| Isetype | Nugget |
| Isproduksjon | 140 |
| Vannforbruk - Luftkjølte ismaskiner | 0.14 |
| CO2-ekvivalent | 315 kg |
| Kjølemiddeltype | R134a |
| SKU | F080-C129 |
| Tilbehør | Varenummer |
| 4HC-H Enkel | 9320-51 |
| 4HC-H Utskiftningspatron | 9655-11 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereKlikk her for å