Premier U 80 DR CO2 (AKCC-B) Koelkast/vriezer ‘U’-type met Danfoss-bediening met bluetooth voor extern koelsysteem
188801015
Lees meer
De GRAM SUPERIOR PLUS K 72 LAG C1 4S is een met netto inhoud van 462 Ltr.
GRAM SUPERIOR is een serie kasten met hoge prestaties die voldoen aan de verwachtingen van onze klanten, van kantine tot sterrenzaak. De temperaturen zijn stabiel en uniform in de hele kast, terwijl energieverbruik revolutionair laag wordt gehouden in de hitte van een commerciële keuken. SUPERIOR-kasten worden gekenmerkt door een transparant bovenpaneel gemaakt van stootbestendig materiaal.
VOEDSELVEILIG
Het efficiënte luchtcirculatiesysteem helpt de juiste temperatuur te behouden. Ontworpen om de binnentemperatuur snel te herstellen nadat de deur geopend is. Temperaturen voor voedselveiligheid worden behouden voor klimaatklasse 5.
LAGE GEBRUIKSKOSTEN
De kosten die tijdens de volledige levensduur van de apparatuur gedragen worden zijn belangrijk voor elke professionele keuken. Alle SUPERIOR kasten hebben een zeer laag energieverbruik en helpen u dagelijks besparen. De Energie Efficiëntieklasse van deze is A.
WEINIG GELUID
Het SUPERIOR-assortiment draagt bij aan een gezondere werkomgeving met een laag geluidsniveau van ongeveer 45 dB(A) wanneer de compressor draait.
MAXIMALE HYGIËNE STANDAARDEN
Dankzij de afgeronde hoeken en gladde oppervlakken worden regelmatige reinigingsroutines een snelle en simpele taak. De wandrails kunnen eenvoudig worden verwijderd evenals het deurrubber.
SMART DESIGN
De SUPERIOR kasten hebben een transparant paneel waarachter de bediening zit. Ze zijn standaard uitgerust met een voetpedaal en hebben een handvat over de volle lengte van de deur.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 960720064 |
| Modelnaam | SUPERIOR PLUS K 72 LAG C1 4S |
| Merk | Gram |
| Voorzien van | Right hand hinged reversible door, automatic door closing, pedal door opener, 4 stainless shelves, LED lighting, castors |
| Breedte | 720 mm |
| Diepte | 905 mm |
| Hoogte | 2100 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Plankgrootte | 2/1 GN diep |
| Product availability | -- Not available |
| Uitwendig | Wit |
| Interieur | RvS, aluminium |
| Bruto gewicht | 136 kg |
| Isolatiedikte | 80 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 110 mm (C) |
| Netto bruikbare volume | 462 l |
| Netto gewicht | 136 kg |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 39.4 dB |
| Temperatuurbereik | +2/+12°C |
| Volume, bruto | 610 l |
| Volume, netto | 462 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 377 |
| CO2-equivalent | 0.22 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.07 kg |
| Type koudemiddel | R600a |
| SKU | 960720064 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for