Premier M W80 L DR Koelkast
182801010
Lees meer
De GRAM Standard PLUS M 69 FFG L2 3N is een met netto inhoud van 454 Ltr.
Voedselveiligheid is cruciaal voor onze klanten. GRAM STANDARD PLUS erkend dit en biedt daarnaast twee verschillende roestvrijstaal opties om aan uw vereisten te voldoen. Nog een dimensie van dit assortiment is de uitgebreide HACCP-functionaliteiten die uw eigen controleprocedures vergemakkelijken. Vind de perfecte koelkast voor uw individuele vereisten: De serie bestaat uit zes modellen – drie temperatuur bereiken gecombineerd met de keuze van twee verschillende geborsteld roestvrijstaal.
Wenig geluid
De STANDARD PLUS kasten dragen bij aan een gezondere werkomgeving. Ze produceren weinig geluid, slechts 44,4 en 44,5 dB(A) voor koelkast en vriezer. De korte draaitijd van de compressor zorgt voor lage warmte-emissie
Voedselveilig
Het efficiënte luchtcirculatiesysteem helpt de juiste temperatuur te behouden. Ontworpen om de binnentemperatuur snel te herstellen nadat de deur geopend is. Temperaturen voor voedselveiligheid worden behouden voor klimaatklasse 5.
Eenvoudige toezicht houden
Eenvoudig toezicht houden met de uitgebreide HACCP-functionaliteiten. HACCP-data kan eenvoudig gedownload worden via een RS485-interface (optioneel) om op uw pc te bekijken.
Hooge Standaard in Hygiene
Dankzij afgeronde hoeken op de bodem, een afneembaar deurrubber en een geïntegreerd handvat over de volledige lengte van de deur is de kast eenvoudig te reinigen.
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 960690121 |
| Modelnaam | Standard PLUS M 69 FFG L2 3N |
| Merk | Gram |
| Voorzien van | Right hand hinged reversible door, automatic door closing, 3 grey shelves, LED lighting |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 895 mm |
| Hoogte | 2125 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Plankgrootte | 2/1 GN diep |
| Product availability | -- Not available |
| Uitwendig | RVS |
| Interieur | RvS |
| Bruto gewicht | 136 kg |
| Isolatiedikte | 70 mm |
| Isolatietype | Cyclopentaan |
| Potens / Wielen | H = 125-200 mm (L) |
| Netto bruikbare volume | 454 l |
| Netto gewicht | 136 kg |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Geluidniveau | 44.4 dB |
| Temperatuurbereik | -5/+12°C |
| Volume, bruto | 610 l |
| Volume, netto | 454 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| Koelcapaciteit | 336 |
| CO2-equivalent | 0.25 kg |
| GWP | 3 GWP |
| Koelmiddel | 0.08 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 960690121 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for