ADVANCE ACF-225DG-LLRR-CRC-L2 Gekoelde werkbank, 2 secties
899040822
Lees meer
De Hoshizaki SCR-180DG-LRR-CRC-L1 is een met twee secties en een netto volume van 0 Ltr.
De Snowflake GII-reeks van Hoshizaki wordt vervaardigd met behulp van de beste technische en ontwerptechnologieën en strikte kwaliteitscontroles door onze teams in Denemarken en Japan om de dagelijkse workflows in commerciële keukens over de hele wereld te vereenvoudigen.
Het tropische koelsysteem is bestand tegen +40 °C (40% relatieve vochtigheid) en houdt uw producten vers. Het koudemiddel van de nieuwe Snowflake-generatie is het milieuvriendelijke koudemiddel R290, een natuurlijk koudemiddel dat de prestaties verbetert en het energieverbruik aanzienlijk vermindert.
Zowel het binnen- als het buitenmateriaal zijn gemaakt van corrosiebestendig roestvrij staal.
Deze zijn ontworpen om lang mee te gaan en combineren een innovatief designconcept, hoogwaardige materialen en slimme extra’s:
| Specification | Value |
| Artikelnummer | 879020821 |
| Modelnaam | SCR-180DG-LRR-CRC-L1 |
| Merk | Hoshizaki |
| Titel | 3-Section Refrigerated Counter, HC |
| Product availability | -- Not available |
| Breedte | 1780 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte inclusief poten (minimum) | 830 mm |
| Hoogte inclusief poten (maximum) | 900 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Aantal planken | 6 |
| Plankgrootte | 1/1 GN diep |
| Temperatuurbereik | -2/+8°C |
| Klasse van het klimaat | 5 |
| Uitwendig | RvS AISI 304 |
| Interieur | RvS AISI 304 |
| Bruto gewicht | 141 kg |
| Potens / Wielen | H = 130-180 mm (L) |
| Netto gewicht | 141 kg |
| Voeding | 230V, 50Hz |
| Volume, bruto | 500 l |
| Volume, netto | 257 l |
| Deurtype | Geïsoleerde deur |
| CO2-equivalent | 0.237 kg |
| Type koudemiddel | R290 |
| SKU | 879020821 |
| Accessory name | Item number |
| Rooster grijs met achteropstand voor GN 2/1 kasten excl. dragers | 760660009 |
| Rooster RVS, 325 x 530 mm | 760660010 |
| Set van 4 wielen 150 mm | 760660011 |
| Set van 4 wielen 200 mm | 760660012 |
| Rooster RVS met achteropstand voor GN 2/1 kasten | 760660013 |
| Set van 4 poten 130-180 mm | 760660118 |
| Set van 4 poten 135-200 mm | 760660119 |
Make sure you have a login to our partner portal. Here you can find.......
Register hereClick here for